Kezdőoldal » Utazás » Európa » A wizz air honlapján repülőjeg...

A wizz air honlapján repülőjegyet akarok foglalni de egyszerűen nem fogadja el a mobiltelefonszámot. Mi a baj?

Figyelt kérdés

Foglaltam már jó párszor repjegyet a wizzair.hu oldalon, akkor nem volt semmi probléma. De ezúttal nem fogadja el a mobiltelefonszámot! Ötvenféleképpen beírtam, az összes lehetséges módon, természetesen azzal kezdve, ahogyan ott a honlapon a lábjegyzetnél meg van adva, de sehogysem engem tovább lépni mindig azt írja ki hogy "Kérjük, ellenőrizze, hogy a megadott mobiltelefon-szám formátuma érvényes".

Mi a baja? Én vagyok a hülye?


2011. ápr. 8. 15:34
 1/3 anonim ***** válasza:

Telefonszám formátuma: 36123456789

Kérjük, ellenőrizze, hogy a megadott telefonszám megfelel a fenti formátumnak, és tartalmazza az ország hívókódját.

2011. ápr. 8. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
ha elolvasod a leírást a kérdés alatt akkor láthatod, hogy azt már régen figyelembe vettem. azóta már rájöttem mi volt a probléma.
2011. ápr. 9. 09:56
 3/3 anonim válasza:
Szia, ha megtaláltad erre a számformátumos problémára a megoldást, akkor megosztanád velem, ugyanis ugyan ezzel küszködöm :( köszönöm!
2012. márc. 8. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!