Kezdőoldal » Utazás » Európa » Svájcban, Németországban...

Svájcban, Németországban elfogadnak ugye €/EURÓT?

Figyelt kérdés
vasárnap megyek nem tudom elég ha csak eurót viszek, mert három orszgába megyek Ausztria, Svájc, Németország, ugye nem kell külön frankot, stb váltani, elég ha cask euró van nálam? Ne nézzetek hülyének hogy nem tudom még sosem voltam ezeken a helyeken, kivéve Ausztriában, ott tudom hogy elfogadják.
2011. ápr. 6. 19:06
 1/6 anonim ***** válasza:
elfogadják..
2011. ápr. 6. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

elfogadják svájcban az eurót, de ha pl. étteremben fizetsz vele, akkor elég szarul számolják át.

vigyél kártyát, azzal jösz ki a legolcsóbban

2011. ápr. 6. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
gyerek vagyok.
2011. ápr. 6. 19:54
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Ausztriában és Németországban nyílván elfogadják az eurót, mivel ott az a hivatalos fizetőeszköz. Igaza van az előzőnek. Elég szarul váltják az étteremben.
2011. ápr. 6. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
en svajcban vagyok. elfogadjak de igen rosszul jarsz, es nehany helyen csak frankban adnak vissza.
2011. ápr. 7. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Én fél éve voltam Svájcban, és nem fogadták el mindenütt. Nagyobb helyeken pl. szálloda, étterem biztosan, de az átváltás csalóka lehet. Mi viszont nem ilen helyen voltunk, így váltanunk kellett. De lehet anyagilag is jobb ha váltasz, mert biztosan tudod mit adnak vissza!
2011. ápr. 7. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!