Kezdőoldal » Utazás » Európa » Kell-e útlevél gyereknek EU-ba?

Kell-e útlevél gyereknek EU-ba?

Figyelt kérdés

Tanköteles gyermek részére (6-18 között)kell-e Európai unión belüli utazáshoz útlevél?(konkrét ország:Ausztria)

Ha nem akkor mi szükséges?

Köszönöm a válaszokat


2011. ápr. 4. 13:59
 1/7 anonim ***** válasza:
Vagy útlevél vagy személyi igazolvány..Bármelyik jó az EU-ban
2011. ápr. 4. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Még nincs személyigazolványa mert 10 éves.Ilyenkor kell útlevelet igényelni vagy helyettesíti a lakcímkártya és a diákigazolvány?
2011. ápr. 4. 14:15
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Sem a lakcím kártya,sem a diákigazolvány nem jó.

Ha nincs sem útlevele sem személyi igazolványa akkor el kell döntened hogy melyiket csináltatod meg neki..Gyerekeknek is lehet személyit csináltatni..

Mint írtam EU országokban ÚTLEVÉL vagy SZEMÉLYI IGAZOLVÁNY szükséges..Valamelyiket meg kell csináltatni..

2011. ápr. 4. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Így van.
2011. ápr. 4. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ha kimész Ausztriába, ki és hol fogja kérni az útlevet vagy személyit? Senki sehol. Csók.
2011. ápr. 4. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

ma 21:19

Ne mondjál már ilyen hülyeséget..Ahogy itthon is kell hogy legyen nálad személyi mert bármikor igazoltathat a rendőr,ez Ausztriára is érvényes. Engem tavaly gyerekekkel Bécsben a rendőr igazoltatott..

Mindenképpen kell lenni nála valami iratnak.

2011. ápr. 4. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
0%

21:27


Óriási tévedés, hogy kell személyi itthon. Egyrészt elég egy jogsi, másrészt, ha nincs nálad semmi, akkor a rendőr köteles lekérni az adataidat, persze ha szívatni akar, akkor ez 20 perc is lehet. Te még a komenyizmusban élsz. Nem tudom miért igazoltatott téged a rendőr, pláne, ha gyerekkel vagy. Én rendszeresen dolgozom külföldön, most is ott vagyok, de soha sehol nem igazoltattak, illetve a Washingtonban, mert átmentem a záróvonalon, de ott sem volt gáz. Persze, ha odapisálsz a tér közepére, vagy hangoskodsz, vagy csak olyan a kinézeted, hogy gyanús vagy, arról te tehetsz. Aztán meg ijesztgethetsz másokat.

2011. ápr. 11. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!