Kezdőoldal » Utazás » Európa » Mit jelent az online csekkolás...

Mit jelent az online csekkolásnál az ID card A, C vagy L?

Figyelt kérdés

3 hét múlva utazom Skóciába a JET2-val. Már lefoglaltam a jegyet a neten, és az online csekkolást szeretném megcsinálni, de amikor az úti okmányokra kérdez rá, ki lehet választani az útlevelet, ill. a személyi igazolványt. DE! A személyinél felajánl 3 lehetőséget: ID card A, ID card C, vagy ID card L. Nekem az új, plasztik kártyám van, de hogy ez most A, C vagy L típusú -e, hát fogalmam sincs!!! HA valaki találkozott már ezzel, kérem, segítsen!

Köszönöm!


2011. ápr. 3. 20:03
 1/3 anonim ***** válasza:

Szerintem ez nem a magyar személyi igazolványokra vonatkozik.

Miért nem hívod fel a légitársaságot?

2011. ápr. 3. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Szia,


Én is ebben a cipoben jarok, felhivtam a legitarsasagot, azt mondtak mind1 melyiket választod, ez az angolokra vonatkozik...

2011. jún. 13. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
még jó, hogy valakinek azt mondták, hogy ez az angolokra vonatkozik, amikor ott már a bevezetett személyi igazolványokat is érvénytelenítették... tehát ez rájuk nem vonatkozhat....
2011. dec. 13. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!