Kezdőoldal » Utazás » Európa » Milyen hely Szombathely?

Milyen hely Szombathely?

Figyelt kérdés
Milyen a város? Gyermekbarát? Van jó iskola?
2011. ápr. 3. 16:43
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem jó hely, bár pont ma láttam a Fő téren a cigányokat bandázni, kunyiztak mindenkitől, szabályosan féltünk tőlük, a nő azért kiabált, mert "hogy lesz így pénze cigire...". Nah mindegy, ilyen minden városban megesik. :D Egyébként jó város, viszonylag biztonságos is, azt viszont nem tudom, mennyire gyermekbarát. Sok rendezvény van, ahol a gyerekek is kivehetik a részüket, sok tér, park van, főként a külvárosi részeken. Jó iskolát meg csak gimnáziumok közt tudok, a Bolyai, országos 4. volt 1-2 éve. :) De van általános iskolai része is, biztosan az is nagyon jó.
2011. ápr. 11. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Local patriota szombathelyi vagyok :)


Szerintem szép város szombathely és eléggé nyugis is :)

A környékünkön kapásból két uniós játszótér van egy kicsiknek egy nagyobbaknak :)


Sulikról:

A Bolyai nagyon jó suli valóban, de a gimnáziumok összeségében nagyon jók és a Horváth Boldizsár is elég jó meg múszaki tekintetben a Gépipari.


Ha van még kérdésed akkor nyugodtan írj egy mailt :)

2011. máj. 14. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
szerintem nagyon jó hely, egyik legszebb város számomra. Közel a határ is, jó iskolák is vannak, Bolyai, Nagy Lajos pl. Van itt egy nagy játszótér is, azt hiszem, m. o-n a legnagyobb, a Kalandváros. És nem utolsó sorban én biztonságosnak is tartom, más nagyvároshoz képest!
2011. máj. 21. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!