Kezdőoldal » Utazás » Európa » Horvátország Baska ( KRK ),...

Horvátország Baska ( KRK ), járt itt már valaki?

Figyelt kérdés
Ha igen,milyen volt ? :)
2011. márc. 26. 15:49
 1/5 anonim ***** válasza:
Állítólag a Krk szigeten az a legjobb.Vagy ide megyünk mi is nyaralni vagy Hvar szigetre Vrboskára!De amit olvastam a nyaralóhelyekről Baska jó lehet!
2011. márc. 29. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
mi voltunk tavaly. gyönyörű a part, szép a tenger, annyi a szépséghibája, hogy elég nagy köves a part, nem az az aprókavicsos. de gyönyörű, az biztos.
2011. jún. 27. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Kihagyhatatlan! Gyönyörű!!!
2012. jún. 23. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én voltam ott. szép, Főleg, hogy ott van egy hatalmas vizicsúszda. Vagy 300-400m felfele. Hatalmas. Meg szép is. Van ott egy hegy, amit a vízből nézve olyan, mint egy karton papír. De nagyon szép
2012. jún. 27. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Mi idén harmadjára megyünk ide vissza! Szóval bejött a hely! :-) Először hotelben laktunk, tavaly és idén pedig apartmanban (szombaton megyünk :-)) Kb 2 km hosszú sétáló utca van a parton, tele éttermekkel, bazárokkal. A strand elég zsúfolt szokott lenni (legalábbis nekünk) így strandolni egy kis öbölbe járunk. Én csak ajánlani tudom ezt a helyet! :-)
2012. júl. 24. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!