Kezdőoldal » Utazás » Európa » Bicikliket akarunk vinni...

Bicikliket akarunk vinni Görögországba a nyaralásra, a bőröndökbe szeretnék szétszedve beletenni, szerintetek elférnek, vagyis működhet a tervünk?

Figyelt kérdés
2011. márc. 25. 16:26
 1/10 anonim ***** válasza:
repulovel?
2011. márc. 25. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Busszal.
2011. márc. 25. 18:01
 3/10 anonim ***** válasza:
70%
Nem! Én már 8.szor voltsm busszal Görögbe..20 kiló konzerv éppen elfért, de nem csak a te bőröndöd lesz,hanem még 100 másiké.Ilyen hülyeséget nem is hallottam még..
2011. márc. 25. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
56%
Ekkora baromságot...:) szétszdve :D
2011. márc. 25. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 Egyszerű huszonéves válasza:
Nem lenne egyszerűbb ott bérelni?
2011. márc. 25. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Szerintem elfér. De ha előre jelzitek a busztársaságnál, akkor vihetitek "normálisan" is a bringát, csak azért gondolom többet kell fizetni. ;)
2011. márc. 25. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Még ilyen <moderálva> válaszolókat! Miért ha szétszedjük nem lehet összeszerelni? A saját bőröndjébe nem mindenki azt teszi amit akar? Ez inkább egy szuper ötlet, csak neked rögtön le kell szarozni, mert a te kis csökött agyadból ilyenek nem pattannak ki drágám... :D
2011. márc. 25. 21:32
 8/10 anonim válasza:
100%

először is mérd hozzá a vázat a bőröndhöz, ha az nem fér bele, akkor tök mindegy (szerintem nem fog). amúgy meg gondolj arra, hogy pl. a keréknek (küllők, felnik) milyen jót tesz az, ha a bőröndben valamelyik merev alkatrész nekifeszül. de váltókat, fékeket ugyanígy nehéz lenne megvédeni.

amúgy mindenhol lehet bérelni bicikliket, nem is drágán, sokkal célszerűbb megoldás.

2011. márc. 25. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
A bőröndbe férésen kívül a gond az lehet még, hogy a busztársaságoknál meg van szabva, ugyanúgy, mint a repülőnél, hogy hány, mekkora és milyen súlyú csomagot vihetsz. Bár azt hiszem, hogy felárral lehet vinni nagyobb méretű/súlyú csomagot is, de csak ha van hely vagy előre jelzitek.
2011. márc. 26. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Bőröndbe biciklit :D:D:D:D XDXXXD szakadok a nevetéstől,sztem egyszerűbb lenne bérelni!!!

Ennyi erővel csomagold mellé szétszedve a hűtőt és a mosógépet is :D:D:D

2011. márc. 26. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!