Kezdőoldal » Utazás » Európa » Hova mennétek idén nyáron...

Hova mennétek idén nyáron Görögország melyik részére, városába?

Figyelt kérdés
2011. márc. 21. 22:05
1 2
 1/14 anonim válasza:
Ahová elviszel, mert pézem nincs :D
2011. márc. 21. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem mennék, hanem megyek. 20 éve 2 nyár volt, amikor nem voltam Görögországban. Nem tudom hova megyünk, majd eldöntjük az utolsó pillanatban, vagy akkor se. Ha nem szigetre, akkor csak beülünk az autóba és irány pl. most Peloponnészosz. Ha repülő, akkor meg ahova van hely, valami jó szigetre.
2011. márc. 21. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
En mar Pestre mennek,mert mar hianyzik.
2011. márc. 21. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Sarti. Olcsó, de gyönyörű! Nem bánod meg! Nézz utána a neten.
2011. márc. 21. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
ha repcsivel Kréta, ha kocsi akkor Sarti
2011. márc. 22. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Idén Nei Poriba megyek (már negyedjére).Jövőre Parga van betervezve.
2011. márc. 22. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
már 8 éve járunk görögbe minden évbe. Tavaly szüleim nem kaptak akkorra szabadságot amikor el tudtunk volna menni ezért nem mentünk. De idén Nei Pori-ba megyünk. Voltunk 2x Paralia-n 3x Sartiba és 2x Nei Poriba. Nei Poriba az a jó hogy van dotto amivel átlehet menni Platamonas-ba mivel Nei Poriba nincsen sok üzlet de Platamonas tele van üzletekkel meg kajáldákkal. És mivel Nei Poriba (hogyha nem sztrájkolnak) akkor van vasút is amivel Katherinibe és Thessalonikibe is ellehet jutni.
2011. márc. 22. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Utolsó! Akkor Nei Pori, Paralia és Sarti közül Nei Porit ajánlod legjobban? Nem csak fürdeni szeretnénk, hanem szeretnénk mást is, üzleteket meg mindenfélét nézegetni.
2011. márc. 22. 12:04
 9/14 anonim ***** válasza:

Úgy volt, hogy idén Parga-ba megyünk. Gyönyörű kis városka, amint megláttam az első képet róla, rögtön beleszerettem, és eldöntöttem, hogy oda megyünk. De nagyon jó ajánlatokat találtunk Spanyolországról, úgyhogy idén irány Spanyolország, jövőre majd Parga. :)


Amúgy én Paralia, Nei Pori és Sarti közül SARTI-t ajánlom, ez egyértelmű. Ott legalább van valami, ami szép. :)

De Paraliát is imádom, mert nagy a nyüzsi, és egész jó a tengerpart, de az én szivem csücske PARGA.

2011. márc. 22. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Nei Pori, Paralia egy kutya, úgy szar, ahogy van. Sarti se sokkal jobb. Persze olcsó húsnak híg a leve. Meg az igények is különbözőek.
2011. márc. 22. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!