Kezdőoldal » Utazás » Európa » Segítene valaki a repjeggyel...

Vezerdinka kérdése:

Segítene valaki a repjeggyel kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Lefoglaltam 2 jegyet online a wizzair-nél, rátettem a bankszámlámra az ennek megfelelő pénzösszeget, majd (mivel debit card-om van) nem engedélyezte az online fizetést. Bementem a lloyd's-ba, ahol a számlám van, onnan megpróbáltam utalni, de mivel 2-3 napba telne átutalni nekik a pénzt, így addigra (több, mint valószínű) törölnék a foglalásom. Mit lehet ilyenkor tenni? Már csak azért is, mert minden nap megy ugye fel a jegy ára és minnél hamarabb meg kellene vennem őket... (idióta és tudálékos emberek véleményéből nem kérek) előre is köszi.
2011. márc. 21. 16:49
 1/8 anonim ***** válasza:
online fizetesre nem jo a kartyad. Sajnos,igazad van mindennap valltoznak az arak. Valaki ismerost kerjel meg ,hogy segitsen akinek van rendes bankkartyaja. Es te meg atutalod neki. ennyi
2011. márc. 21. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
5 nap után ha nem érkezik meg a pénz csak akkor törlik a foglalást.
2011. márc. 21. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Én mindig banki utalással veszem a jegyeket wizzair-nél és 3 nap alatt megy át a pénz. Sose törölték még a foglalásaimat.
2011. márc. 21. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Wizzair:

"A pénznek legkésőbb a foglalástól számított 5. napon számlánkra kell érkeznie, ellenkező esetben a foglalás törlődik."

2011. márc. 21. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
szívesen segítek, ha nincs olyan ismid akinek olyan bankkártyája van ami jó! Pl. az én hitelkártyám okés hozzá, szal szívesen segítek kifizetésben... ráadásul nekem wizzair hitkártya van, szal még a foglalási ktséget is elkerülheted... lelkek1@indamail.hu Bárkinek tok foglalni fogl.díj nélkül...
2011. márc. 22. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm a segítséget, megvan a 2 jegy, bár nehéz szülés volt:D. Először (és valszeg utoljára is) az easyjet-nél foglaltam 2 jegyet. Egyébként nekem is megfordult az eszemben már az elején a más kártyájáról való utalás és még kb. 3-4 variáció, de valószínű, hogy ezek után az első a wizz-es kártya készíttetés lesz, valamint a lloyd's-tól átmenni barclay's-be... mert most perpill már a hócipőm tele van lloyd's-zal

Tényleg köszönök így utólag is mindent:) (főleg az értelmes válaszokat)

2011. márc. 23. 18:23
 7/8 anonim ***** válasza:
Visa Debittel is ki lehet fizetni azonnal a foglaláskor. csak a kártyaszámodat és a hátulján lévő biztonsági kódot kell beírni.
2011. márc. 24. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
így furcsállottam is, hogy nem lehet vele fizetni ... :s én mindig azzal veszem
2011. márc. 24. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!