Kezdőoldal » Utazás » Európa » Valami tapasztalat Amszterdamr...

Valami tapasztalat Amszterdamról, Hollandiáról?

Figyelt kérdés

azon gondolkozom, hogy pár évre kiköltözök. én magam még nem voltam, de amiket hallottam róla, az csupa pozitív.:)


bármiféle információ/tapasztalat jól jönne, főként Amszterdam érdekelne, de Hollandia bármely más része is.


2011. márc. 18. 15:52
 1/7 anonim ***** válasza:

nagyon nyitott város. angolul mindenki beszél. sok a külföldi és nyitottak velük általában.

ugy tudom több a bicikli mint az ember hollandiában :)

nem a kedvenc városom... de nekem tetszett.

2011. márc. 18. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Nem lelohasztani akarlak, de tudod te egyaltalan mikre van szukseged, hogy egyaltalan legalis munkat vallalhass idekinn?

Dobj egy privat e-mailt, es szivesen felvilagositalak! Nem olyan egyszeru, ahogy sokan elkepzelik. En itt vagyok mar 3 eve, hat nem volt egy "lany menet"

2011. márc. 18. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
23:00-nak, szia, írtam emailt. C:
2011. márc. 23. 19:41
 4/7 anonim ***** válasza:
Én 3 hónapot melóztam kint és tényleg nem leányálom. Próbáltam kint maradni, vadásztam is melót, de holland nyelv hiányában mindenhonnan elküldtek.
2011. márc. 24. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
én úgy tudtam, hogy ott ez nem akadály, mert mindenki beszél angolul... Az angolt v más nyelvet a hollandon kívül nem is fogadnak el ?
2011. márc. 24. 14:33
 6/7 anonim ***** válasza:

Ez Hollandia, tehat KELL a holland nyelv, nekik ez az anyanyelvuk, kb olyan, mintha Magyarorszagon akarnal elhelyezkedni, magyar nyelvtudas nelkul.

Az lehet, hogy privat emberkent sokan beszelnek angolul (ez leginkabb a partvidekre: Haga, Rotterdam, Amsterdam), de munkat csak az angollal nagyon nehez kapni.

Megkaptam az e-mailed, igerem, hamarosan valaszolok, azert tart sokaig, mert 1 lusta vagyok, 2 nem ket sort akarok irni, hanem akkor mar valami erdemlegeset.

2011. márc. 25. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
szia. rendben, előre is köszönöm:)
2011. márc. 30. 21:02

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!