Kezdőoldal » Utazás » Európa » Londonban 3 napi hideg kajálás...

Londonban 3 napi hideg kajálás mennyiből jönne ki?

Figyelt kérdés
Nem egészen 3 napi, mert reggelit fogok kapni. Nem vagyok valami nagyétkű, vizet iszom, mennyi pénzt vigyek rá?
2011. márc. 15. 13:27
 1/8 anonim ***** válasza:

Attól függ,hogy mit akarsz enni.

A tesco-ban

1kg paradicsom 1 font

6 zsömle 0.90 font

a legolcsóbb felvágott a sonka 0.59 font

tesco lapsajt 0.58font

2 pintes tej 0.89 font

1 liter cola 1.65 font

De ha megírod,hogy milyen kajákra gondolsz,megírom,hogy kábé mennyi az ára..vagy ha tudom akkor a rendes árát írom le..

2011. márc. 15. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Tej, meg ilyenek felejtős, nem lesz hűtőm.

Zsömle, felvágott, péksüti, gyümölcsök, ilyesmire gondoltam. Esetleg az ottani mekik árlapjából is írhatnál.

Köszönöm!

2011. márc. 15. 14:31
 3/8 A kérdező kommentje:
Sütni, főzni sem tudok majd, mikróm sem lesz nagy eséllyel, ezért gondoltam hideg kajára, meg így olcsóbban is kijövök majd (közbejött néhány dolog, ezért nem tudom máshogy megoldani..)
2011. márc. 15. 14:34
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

.

A zsömlét írtam már.

A felvágott elég drága.20dkg 1-2 fonttól mennek.De amit ajánlottam,hogy van egy tesco sonkaszelet ami 0.59 font.Ez a legolcsóbb,és tényleg finom.Olyan mint otthon egy jó minőségű gépsonka.Bár itt kint nem sok választási lehetőség van a felvágottak között.

A gyümölcs:Ehetetlenül éretlen,és piszok drága.

1 kg alma 1.20 font.(kemény,éretlen)Mi gyümölcsöt úgy szoktunk venni,hogy este zárás előtt fél vagy 1 órával az érett gyümölcsöket ami az angolnak már nem jó,de nekünk pont így a király leárazzák..Ha kibírod akkor a gyümölcsöt felejtsd el.hacsak nem akarsz zöldet enni..:)

Péksütemények: Vannak finom péksütik.Általában 0,89 és -1 fonttól indulnak..Tecoban lehet kapni zacskós fánkot.(van vaníliás,ízes,cukros) 5 fánk van egy zacskóban és mostanában van akció,hogy 2 zacskót veszel (10db fánk) 1 fontért..Elég finom.

Van egy üzlet a neve Greek a neve.Ott árulnak pékárukat.Van édes,és vannak szendvicsek is..Ott általában 1 fonttól veszel ételt.Elég finomak vannak ott is.A kedvencem a ham & cheese

A meki a fiam szerint majdnem egyáras az otthonival.

Bigmac-at olyan 3.50 fontért veszel.A mini shake 1.20 font körül van..Majdnem egyáras..(nem olcsó a meki ez tény)

Lehet kapni utcai árusoktól kebabot(bárány vagy csirke) a kis adag kebab (csirke) 3.50 - 4.50 font körül van.(a kis adag itt elég jó nagy adag..bőven elég..

Árusoknál is lehet venni burgert.Olyan 3 fonttól mennek az árak.

Tény,hogy Angliában az ilyen kajálások nem olcsóak.

2011. márc. 15. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Egy kicsit javítok:

Írtam a greek pékséget.Írtam,hogy általában 1 fonttól mennek..Én ezt úgy értettem,hogy 1 fontnál nincs olcsóbb.A kedvencem például 1.09 font.Van sonkás,kukoricás hideg szendvics az kábé 1.89 fontba kerül..

Inkább felfelé kerekíts ha pénzt akarod számolni..

Mekiben is ha azt írom,hogy egy sima burger 98 penny akkor kerekítsd fel inkább 1 fontra vagy 1.10 fontra..(a fiam jár mekibe így azok árát csak megközelíteni tudom)Remélem nem zavartalak meg..

2011. márc. 15. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Ha út közben látsz tesco extra-t, akkor ott lehet venni helyben sütött csirkét, csirkecombot. Én múltkor vettem és 5 db csirkecomb volt 2 font. De vannak olcsóbb kínai take away (vagyis elviszed haza) kajáldák. Ha meg mindenképpen hideget akarsz, akkor csak azt tudnám írni, mint az előttem szóló. Annyi különbséggel, hogy péksütit a tesco-ban is lehet venni és sokkal olcsóbb, mint a geek-ben.

Meki szerintem drága. 5 font körül lehet egy menü, de ebben nem vagyok biztos, mert nem járok mekibe.

2011. márc. 15. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Hát én nem tudom... mikor otthon járok a hajam égnek áll az áraktól. Szerintem egyáltalán nem drágább, mint Bp. Anyunak (1 főre) többe került telerakni a hűtőjét az otthoni Tescoból, mint a mienket az itteniből (2 főre).


A tescoban lehet kapni kész szendvicseket már 1 fonttól. A múlt héten egy egész menut vettem 2 fontért. Szendvicset lehetett választani, valami desszertet (chips vagy gyümölcs) és üdítőt/vizet.

Egy mekis menu 5 font körül van (már rég voltam), és a kebab ahogy írták szintén 4 font körül. Amúgy egy kebab kb egész nap kitart, akkora hatalmas adag még a kicsi is. Egy egész grill csirke 4 font (Tesco, Sainsburys) vagy lehet venni külön cscombot, csszárnyat kb 50-60p/db, ha esetleg valami főttebbre vágynál.

Szerintem meg lehet olcsón is úszni, ha tényleg alapkajákra mész.

2011. márc. 15. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, sokat segítettetek!!
2011. márc. 16. 16:39

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!