Kezdőoldal » Utazás » Európa » Hogyan érdemes Ausztriába...

Hogyan érdemes Ausztriába kimenni nyaralni néhány napra?

Figyelt kérdés
Egyénileg megszervezve, vagy utazási cég által egy útra? Az egyéni út kb. mennyibe kerül oda-vissza út, szállás stb.? Utazási cég által szervezett utaknál van lehetőség, hogy csak az utazást kell fizetni meg a szállást, de az ellátást, és a programokat magad intézheted? Szeretem a szabadságot, és a függetlenséget, nem szeretek mások által előírt dolgokhoz igazodni.
2011. márc. 13. 07:00
 1/2 anonim ***** válasza:
egyénileg mindenképp.. mi sokszor mentünk autóval Salzburg környékére, falvakban ilyen családi vendégházakban szálltunk meg. Egyszer a Neckermannon keresztül foglaltunk szállást, de nem volt lényegesen olcsóbb. Minden ellátás nélkül lehet amúgy csak szállást is foglalni utazási irodában. Ha nagyváros a célpont, akkor is érdemes a környékbeli falvakban nézni szállást, mert lényegesen olcsóbban jön ki.
2011. márc. 13. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Mindeképp kocsival érdemes menni, esetleg vonattal, ha nagyobb városba készültök és szállodába.

Kis falvakban nagyon jó kis vendégházak vannak. És egész jó árakon.

Szóval én is csak azt tudom írni, amit az első:-)

[link] - nem tudom a honlap mennyire jó, de az egyik katalógusukban nagyon jó osztrák szállások vannak. kis falvakban.

2011. márc. 13. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!