Kezdőoldal » Utazás » Európa » Wizz air-el utazom londonba,...

Adri baba kérdése:

Wizz air-el utazom londonba, azt mondták ki kell nyomtatnom a beszállókártyát, hol van olyan opció? Valaki segítene?

Figyelt kérdés
2011. márc. 7. 18:44
 1/9 anonim ***** válasza:
Az en fiam harom napja utazott sved orszagba,interneten megrendelte a jegyet itthon kinyomtatta,es ennyit csinalt.
2011. márc. 7. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
ha véletlenül nem tudod kinyomtatni, akkor irják is, hogy korábban menj ki, mert akkor a repülőtéren kinyomtatják neked!
2011. márc. 7. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Amikor a párom ment akkor 6500ftba került neki a jegy hogy kinyomtassák!
2011. márc. 7. 19:03
 4/9 anonim ***** válasza:
Nekem nem kellett semmit sem kinyomtatnom, csak egy számot kellett bemondanom amit a foglaláskor kaptam. Igaz ez pár évvel ezelött volt.
2011. márc. 7. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
ha nincs nyomtatód, akkor mentsd ki a képét mondjuk egy pendrájvra és nyomtasd ki valami ismerőssel, hivatalba, könyvtárba, kb 50- 100 Ft
2011. márc. 7. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Én még nem utaztam wizz air el, de GermanWings és EasyJet el évente többször is utazom. Ott az a mód, hogy a foglalás illetve beszállókártyát emailben megkapom, és azt kell kinyomtatni. Egyébként a honalpon bejelntkezés után is meglehet kapni a PDF el
2011. márc. 7. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Be kell jelentkezni a WizzAir weboldalán. Ha ez megvan, balszélen, sárga téglalapban van egy olyan felirat, hogy "Internetes utasfelvétel". Arra rá kell klikkelni.


Felajánl az oldal 2 opciót, csak az egyiket kell kitölteni és amikor kész, alul megjelenik egy magenta színű gomb, arra rá kell klikkelni.


Ekkor bejön az, ahol be kell pipálni az utas(ok) nevét és kitölteni pontosan az adatokat, amiket kér. Ha ez megvan, megint magentás gombocska. (de előtte még figyelmeztet az oldal, hogy nézd át a begépelt adatokat, mert ha hibás, megtagadhatják a felszállást)

Ha ez megvan, akkor lehet menni a következő utasra - ha van, azt is ki kell tölteni szépen.


Magentás gombokat kell nyomkodni - persze olvass el minden üzenetet figyelmesen.


A végén ki kell választani az utat és magentás gombbal továbblépni. Ekkor elkészül a beszállókártya. PDF / Web. Ha ráklikkelsz, le tudod menteni a fájlokat és ki is tudod nyomtatni.


Fontos, hogy minden oldal külön lapon legyen és hogy jól láthatóak legyenek rajta az adatok. Különös tekintettel a vonalkódra.


Nyomtatni az utazás előtt 7 nappal tudsz először. Órára pontosan. Szóval ha reggel 6-kor indul a gép, akkor 7 nappal előtte, reggel 6-tól nyomtatható a beszállókártya. A visszautas ugyanígy, annyi különbséggel, hogy mivel Londonról van szó, ha itthon nyomtatsz, számolni kell az egy óra eltolódással.

2011. márc. 8. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
NAgyon szépen köszönöm!
2011. márc. 9. 20:26
 9/9 anonim ***** válasza:
én is nagyon köszönöm, pont ezt nem tudtam én se!
2013. nov. 17. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!