Kezdőoldal » Utazás » Európa » Aki utazott már Easy Jet-tel...

Aki utazott már Easy Jet-tel Luton-ba mit tanácsol?

Figyelt kérdés
Nem vagyok tisztában vele, hogy a babakocsit vihetjük e magunkkal vagy csak térítés ellenében? A kislányom 14 hónapos lesz akkor. Valamint ötleteket várok, hogy egy ekkora kisgyermeket aki az ölemben fog ülni mivel tudnék lefoglalni két órán keresztül? És a laptopot fel lehet vinni a kézi poggyász mellett is vagy csak a kézipoggyászban elhelyezve?
2009. febr. 3. 23:45
 1/3 anonim ***** válasza:
felviheted a laptopt kézipoggyászként, de te akkor már más kézit nem vihetsz (persze ha befér kézipoggyászos cuccba a laptop i akkor nem baj, az a lényeg hogy minden egyben legyen). a babakocsit azt simán viheted azzal nem szokott probléma lenni, de előtte nem árt szólni. a gyerekkel nm tudo mit tehetnél, mert én már egy csomószor utaztam, és a legfelkészültebb szülőknél is sír a baba. arra figyelj oda hogy esetleg beduglhat a gyerek füle, és azt nem szokták szeretni a gyerekek.
2009. febr. 4. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ha van esernyore osszecsukhato babakocsitok, vagyis ha addigra vesztek majd, akkor azzal konnyebben elbantok majd a repteren. Szerintem az lesz a baba csomagja, mert fejenkent 20 kg-t vihettek fel, a tobbi plusz kg-ert fizetni kell, es sajnos draga(egyszer fizettem plusz kg-ert).

A manok szoktak futkarozni setalgatni a gepen, mert ennyi idot nem birnak helyben. Vagy te a kezedbe veszed majd, es fel ala setalgatsz vele. Ezenkivul eszik, alszik, iszik, ennyit tudsz tenni, mast nem.

Kezipogyasza mindegyikotoknek egy lehet, de az lehet oriasi is, nemcsak egy retikul nagysagu, a babanak is lehet kezipogyasza termeszetesen.

2009. febr. 4. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm.
2009. febr. 4. 13:29

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!