Kezdőoldal » Utazás » Európa » Apartman Horvátországban?

Apartman Horvátországban?

Figyelt kérdés

Elég rossz a kérdés, de most pontosítok.


Olyat keresek, aminek magyar tulajdonosa van, kb. a térkép "közepén" van a hely, (lehet sziget is) nem a legdrágább a környéken, nem túlságosan nyüzsgő az élet.

(4 személyre lenne)

Még annyit, hogy fontos, hogy közel legyen a strand, és homokos vagy aprókavicsos legyen a part.


Nah, ha valaki ismer ilyen apartman(okat) akkor írjon! ;)


2009. jan. 25. 22:31
 1/3 anonim válasza:
100%
Utazási irodáknál keress Trogir-ba lévőt, mi ott voltunk, magyar volt a tulaj, kb 2percre volt a part, bár az inkább sziklás volt, de kb 5perc sétára onnan volt aprókavicsos nagy partrész. Sajnos nem tudom az apartman nevét, ezért írtam hogy Trogirit keress, neten vagy személyesen utazási irodáknál.
2009. jan. 28. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
100%
Ja és még annyi, hogy nem túl nyüzsgős a hely, nekem ez annyira nem tetszett, a part vonalába vannak kisebb éttermek, meg egy-két bolt és ennnyi, jah és nem drágább mint máshol horvátba.
2009. jan. 28. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Menj el egy túrisztikába valahol ott mindig mondanak vagy ajánlanak valamit
2013. aug. 22. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!