Kezdőoldal » Utazás » Európa » Vélemények Nei Pori-ról?

Vélemények Nei Pori-ról?

Figyelt kérdés
2009. jan. 25. 06:18
 1/4 anonim ***** válasza:
97%

Itt rengeteget olvashatsz róla őszinte véleményeket:


[link]

2009. jan. 25. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
100%

Kb. 10-12 évvel ezelőtt voltam ott.

Szeretek új helyeket felfedezni, minden évben egyszer tengerpartra elmenni (nem drága helyekre). Így az évek folyamán sok helyen megfordultam Európában.

Az általam meglátogatott helyek közül Nei Pori tetszett a legjobban. A legjobb volt a tengerpartja. Teljesen tiszta víz, nagyon finom homok jellemezte akkor. A tengerpart közelében pezsgő élet, rengeteg bolt, korzózás, éttermek, beljebb nyugalom. Nem volt drága. Az emberek rendkívül barátságosak.

Azóta mennyit változott nem tudom.

2009. jan. 25. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Megmondom őszintén,hogy én is voltam ott tavaly,meg idén is megyek (már be is fizettem).Sok ismerősőm nem tart 100-asnak amiért megint odamegyek.De én nagyon jól éreztem ott magam.Még most is igazak ezek a jellemzők Nei Pori-ra.Kiváncsi voltam,hogy másoknak mi volt a benyomásuk róla.Meg így bizonyíthatom az ismiknek,hogy igenis igazam van és tényleg jó kis hely ez.De azért várom (ha vannak)aoknak a véleményét is akiknek nem jött be.Légyszi indokoljátok meg,hogy miért nem.Egyébként én mindenkinek ajánlóm.
2009. jan. 25. 16:16
 4/4 anonim ***** válasza:
78%
Én tavaly voltam ott 1 hetet, meg kettőt Paralián. Minden évben Görögországban nyaralunk. Eddig a legrosszabb hely, az Sarti volt. Nei Pori az középkategória, szép hely, de kissé unalmas, főleg ha busszal megy az ember. Buszos útnál inkább Paralia, autóval inkább Nei Pori. Ott még tengericsillagokat is lehet fogni. :)
2009. jan. 25. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!