Kezdőoldal » Utazás » Európa » Felengednek úgy az Orange...

Felengednek úgy az Orange Ways buszaira, ha nincs nálam a befizetést igazoló számla?

Figyelt kérdés
Elveszett a számlám az orange wayses buszra. Ki van fizetve, csak maga a számla nincs. Felengednek így a buszra? Nagyon fontos lenne tudom.
2010. dec. 8. 21:30
 1/6 anonim ***** válasza:
Mivel tudod igazolni, hogy kifizetted? Jegyed van? Az iroda, ahol vásároltál állít ki neked számlamásolatot egyébként:)
2010. dec. 8. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Szóval, ha bemegyek az utazási irodába ahol vettem a jegyet (ahol elvileg bent kell legyek az adatbázisban mint vevő), akkor kiállítanak nekem egy másolatot?
2010. dec. 8. 22:01
 3/6 anonim ***** válasza:
nem kell számla. vidd a jegyet.
2010. dec. 8. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
A számla szerintem sem kell,ugyanis ugyanolyan jegyet kapsz az utazási irodában, mintha saját magad foglaltál volna az interneten. Szóval nem fogják tudni úgysem megmondani, és nem is érdekli őket, hogy ki hol vette a jegyét.
2010. dec. 8. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
igen, kiállítják a másolatot. De ha van jegyed, az elég, akkor nem kell számla.
2010. dec. 9. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
A jegy kell, számlával nem érsz el semmit. Amúgy a honlapon is fent van, hogy kinyomtatott jeggyel szállhatsz csak fel a buszra! Ezzel segített az utaskísérű munkáját is, aki bár felenged jegy nélkül, ha rajta vagy a listáján, de ha nem, akkor újat kell venni, mert nem tudod bizonyítani, h erre a járatra szól a jegyed, főleg nem egy X dátumú számlával.
2011. ápr. 28. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!