Kezdőoldal » Utazás » Európa » Ha Bécsbe megyek, mi az amit...

Ha Bécsbe megyek, mi az amit feltétlenül vennem kell?

Figyelt kérdés

Úgy értem szeretnék hazahozni érdekességeket, finomságokat, amik Magyarországon nincsenek, vagy ha vannak is más formában stb... értitek. :D Szóval mindent mondjatok, ami eszetekbe jut. :)

Köszönöööm előre is a választ! :)


2010. nov. 30. 22:09
 1/6 anonim ***** válasza:
Gyakorlatilag, mindent meg tudsz venni itt is, amit ott. Esetleg egy szuvenírüzletbe menj be, ott biztos találsz valamit :)
2010. nov. 30. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Bécsiszeletet.
2010. nov. 30. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Menj be egy Mannerboltba (van pl. a Stephansplatzon), ott nagyon olcsón lehet vásárolni. Vegyél Mozartkugelt is.
2010. nov. 30. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szerintem is Magyarországon minden van csak pénz legyen:D. De az árukínálat Bécsben más és szerintem egy egyszerü élelmiszerboltban sok különlegességet, érdekességet találnál ami más formában van Magyarországon. A kicsit olcsóbb üzletek a Hofer, Penny, Zielpunkt, Lidl. A drágábbak a Billa és a Spar habar az árak manapság nem sokat külömböznek. A kicsit drágább üzletekben nagyobb a választék. A szuvenir üzletek elég drágák és csak elég értéktelen holmikat árulnak. Pénztárcát, értéktárgyakat jobb a belsö zsebben hordani mert naponta kb 100 zsebelést jelentenek be, de máskülömben jóval veszélytelenebb mint Pest. A BKVre illik bérletet váltani habár ellenöre csak kb havonta egyszer lehet rászaladni. A büntetés 72 Eur plusz az esetleges rendörségi büntetés 35 Eur. A bérlet 1 irányba 1,80 Eur és minden BKV ra érvényes kivétel az éjjeli buszok. Az 24 órás bérlet 5,60 Eur. Ba vonattal utazik csak kérje a "Fortunaticketet". A legolcsóbb megoldás. Kb 3300 FTbe vagy 19 Eur Bécsben. Csak egy meghatározott járatra érvényes és nem visszaváltható. A szállás kb 30 Eur tól van. Remélem segitettem valamicskét.
2010. dec. 1. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
karácsonyi vásárban vannak érdekes ételek, szerintem csak azt érdemes, mást itthon is megkapsz.
2010. dec. 1. 02:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek. :)
2010. dec. 2. 23:46

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!