Kezdőoldal » Utazás » Európa » Lengyelország Balti-tenger...

Lengyelország Balti-tenger nyáron milyen?

Figyelt kérdés

Lehet fürdeni? Mekkora eséllyel foghat ki jó vagy rossz időt az ember? Nem túl hideg a tenger?

Eddig mediterrán térségben nyaraltam, de nagyon vonz Lengyelország, jövőre szívesen mennék oda is akár, viszont az időjárástól tartok némileg.



#nyaralás #Lengyelország #Gdańsk #Északi partvidék
ma 13:14
 1/3 anonim ***** válasza:

Augusztusban nyaraltam a Hel félszigeten.

Nagyon finom sárga homokos a part.


A vízbe pár percre térdig bírtam bemenni, beljebb csak néhány "rozmár" fürdött. Volt néhány belső "pocsolya", ami átmelegedett, a gyerekek ott fürödtek.

ma 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Telelő Teve ***** válasza:
Rohadt hideg.
ma 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Lehet fürdeni igen. èn Svédországban is fürödtem a Balti-tengerben, nekem nem volt hideg (22-23 fokos simán volt). Ha Lengyelországot akarod összekötni egy kis strandolással, akkor nyugodtan menj, de ha kifejezetten tengerparti nyaralás celjából mennél oda, úgy necces. Kifoghatsz kánikulát és jó idöt, de kifoghatsz 18 fokot és esöt is.
ma 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!