Kezdőoldal » Utazás » Európa » Deutsche bahn kérdés?

Deutsche bahn kérdés?

Figyelt kérdés
Megvett vonatjegy az applikációban,keleti-stuttgart vonalon. Valamit szórakoznak,és már csak München- Stuttgart vonalon érvényes. Ilyenkor mit lehet tenni? Nyilván írtam nekik,de közeledik az út jó lenne valami tapasztalat is ezzel kapcsolatban. A teljes utat fizettem ki,hellyel mindennel együtt,és teljesen felháborít,hogy még csak a kártérítést sem tudom igényelni előre
tegnap 00:00
 1/5 aHermann ***** válasza:

Szia!

A legegyszerűbb lenne felhívni őket.

Az osztrák vasúti károk miatt ideiglenesen új menetrend lépett életbe. Bp-ről csak Bécsig mennek a Railjetek. Bécsben át kell szállni, és utána Münchenig is valahogy el kell jutnod, ami nem biztos, hogy megy közvetlenül.

Az eredeti vonatod nem jár most, de a jegyed az útra érvényes. Mivel a München-Stuttgart viszony változatlan, csak azt mutatja.

Bp-München viszonylatban a változások miatt újat kéne kérned.

tegnap 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 aHermann ***** válasza:
Új helyjegyed kell kérned, ez kimaradt
tegnap 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Az nem fordulhat elo, hogy te neztel be valamit?


Esetleg toltesz fel screenshotot a jegyedrol es a visszaigazolo emailrol?

tegnap 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Azt írja az eredeti utazást törölték,kérjük keressen új kapcsolatot. Az alternatívák közt viszont újra feldobja ugyan azt a vonatot.

Ha csak szimplán rá keresek,szintén ott van ugyan ez az induló vonat

Egészen biztos nem néztem be,keletitől szól az emailben elküldött jegy,nem pedig Münchentől

tegnap 08:10
 5/5 aHermann ***** válasza:

Akkor mindenképp felvenném az ügyfélszolgálattal a kapcsolatot telefonon, nem várnék az email-es bejelentésre küldött válaszra.

Visszautalták a jegy árát?


Az alternatívák között van a vonatod, de nem ugyanazon a vonalon, amit te befoglaltad korábban.


Nekünk nyáron volt módosítás, nem törlés. A vonatszám minden ugyanaz maradt, csak másfelé ment a vonat, nem érintett pályarongálódás miatt néhány várost. Aki a kimaradó helyekre akart menni érvényes volt a vonatjegye a távra, viszont az extra vonatra, amivel végül el tudott jutni a városba egyedileg kellett ülőhelyet szerezni, ha akart.

tegnap 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!