Kezdőoldal » Utazás » Európa » FlixBussal Zakopane?

FlixBussal Zakopane?

Figyelt kérdés

Párommal most decemberben tervezünk menni Zakopaneba, viszont nincs lehetőségünk autóval menni, ezért marad a busz. FlixBussal mennénk, 1 átszállás amire oda vissza is kb 2 óránk van, egyébként 10 órás út (!!)

Tapasztalatokat, velemenyeket szeretnék kérni akár az úttal, Zakopaneval, vagy a FlixBussal kapcsolatban.

Szokott késni? Késés esetén vár a csatlakozó busz? Ülés mennyire kényelmes? Wc használható, vagy megáll a sofőr pisiszünetre?

Bármilyen tapasztalat és infó sokat segít!!

Előre is köszi ☺️



okt. 5. 10:44
 1/5 anonim ***** válasza:
36%

Jobb a vonat.

A Kelenfölditől indult hajnalban, elment a Népligetbe, ott várt vagy 20 percet. Aztán keringett a Ferihegyen, majd házhoz ment a váltásért. Ott még adminisztráltak, kvaterkáztak. Elment 1,5 óra, és még Pesten voltunk.


Ugyanez visszafelé is.

A busz büdös volt, koszos. WC van, de nem makulátlanul tiszta, volt, mikor nem öblített. Útközben jó, ha nem ülsz mellé.

A sofőr üvöltetett valami borzalmas zenét, hogy nem értettük egymás szavát. Úgy kellett szólni, hogy kapcsolja ki, vagy használjon fülhallgatót. A sofőr jó, ha tud magyarul.


Tuti tehát, hogy nem magyar vállalkozás.


Hova lettek a nemzetközi Volán járatok?

okt. 5. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

1#-es vagyok.

Amúgy minden székhez van telefon töltő.

A táskákat egymásra hányták, amikor valaki valahol kiszállt, összevissza fobálták a bőröndöket, mire az aktuálist megtalálták. Így eltört az egyik üveg pálinka, amit ajándékba akartam vinni.

okt. 5. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Ezt sajnálattal hallom. Vonatot néztem, de sajnos még tobb idő, és kb napi 2 megy. Ha jól láttam 12-14 óra:/
okt. 5. 11:16
 4/5 anonim ***** válasza:
73%

Sokat utazom FLixbusszal, eddig a legtöbb késés kb 5 perc volt egyetlen alkalommal, hagy hóeséses idöben, egyébként vagy pontosan érkezett, vagy 5-10 perccel elöbb.

Jóval olcsóbb, mint a vonat, a busz kényelmes, és tiszta. Amióta "felfedeztem"; azóta csak velük utazom.


Az 1-es sok hülyeséget ír: a Flixbusz végállomása a Népliget, nem Kelenföld. A bp-re jövö buszok egy része kimegy a Ferihegyre is, ott van elég sok állásidejük (menetrend szerint) - szóval az jogos, ha ott áll 1,5 órát.

Indulni hivatalosan a Népligetböl indul, elég pontosan. A Mo-ra vagy onnan indulnó buszokon mindig magyar soför is van.

okt. 5. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Mi tavaly télen terveztünk Krakkóba menni, de a lengyel kollegám lebeszélt, azt mondta orbitális havazás volt akkor náluk, és télen nem ajánlja az utazgatást. Lehet nektek szerencsétek lesz.
okt. 5. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!