Kezdőoldal » Utazás » Európa » Mennyire korrekt egy 90 €-s...

Mennyire korrekt egy 90 €-s reptéri transzfer 3 főre novemberben vasárnap reggelre Olaszországban? (Keressünk olcsóbbat?)

Figyelt kérdés
Foglaltunk egy olcsó szállást, bejelöltük a reptéri transzfert, mivel vasárnap reggel nem jár a busz Salernoban a reptér felé, illetve ami jár azzal lekésnénk a gépünket. A szállásadó 90 € ellenében szervezne 3 főre transzfert reggel 6 órára. 17 km a repülőtér a szállástól.
ma 17:18
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Elég drága.
ma 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
65%

Olaszországban nincs olyan, hogy nem jár a busz.

Ráadásul olcsón.

ma 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
#2 Jó, akkor keress nekem Salernoból az Amalfi reptérre november 10-re egy buszt, amivel elérjük a 8:30-as gépet.
ma 17:45
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Uber-t nézted, elérhető-e? Taxi kb. 25-30 euró reális ilyen távra.

Keress taxis appokat ha az ott nincs és rendeljetek egyet a helyszínen.

Ha hárman vagytok, csomagokkal, akkor már lehet jobban megéri.

ma 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
#4 Uber-re gondoltam én is vagy arra, hogy lealkudom a szállásadónál... Csomagunk nincs. Fapados, hátizsákos csapat vagyunk.
ma 18:25
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Amalfi reptér a Google szerint a salernói reptér.:)


Ismétlem, Uber. Három főre lehet már megéri. Olaszországban csak nagyobb városokban van, nézz utána, itt van-e. Ha nincs, valószínűleg van sok másik app, amelyen tudtok helyi taxit rendelni.

Mi van, ha nincs?


Reptér honlapja: [link]

Transportation oldalon a "by taxi" részen kaphatsz infót, mi a reális ár. Telefonszámokat szintén találsz ott, ahol szintén hívhatsz autót.


Ha ez drága, akkor marad a tömegközelekedés. By bus oldalra kattintva:


Linea 8, 1,4 eurós ár, de 7.20-kor érkezik (csomag nélkül mondjuk egy pici reptéren még ez is elég lenne szerintem).

Sok más busz is van, de ezek később üzemelnek valóban.


Ha ez a busz késői, és drágálljátok az Ubert vagy bármilyen taxit, akkor még mindig lehet szórakozni. Megnézed Google Mapsen, hogy Montecorvino vasútállomás kb 40 perc sétára van a reptértől (ez ugye csomag nélkül, hátizsákosként nem jelenthet gondot), majd vesztek Salerno-Montecorvino 13 perces útra vonatjegyeket, ami november 10-én 05.54kor indul és 06.04-kor érkezik. A vonatjegy 2,4 euró, 6.45-re a reptéren vagytok egy kellemes reggeli sétával. Izgi, nem?


Szerintem az első busz opció, ha nem akkor helyi taxi, ha az sem akkor vonat plusz séta. Őszintén szólva annyira nevetségesen drága a 90 eurós transzfer, hogy inkább a 40 perc sétás opciót választanám:D

ma 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Előbb adnék 90 EUR-t az uccsó válaszolónak aki ilyen precízen utána nézett és leírt a kerdeőnek mindent!! 90 EUR nagyon drága Olaszban egy 17 km-es transzferért!!
ma 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

#6 Le a kalappal!


(€90 ilyen viszonylatban teljesen kívül van a tűrhető határon nem csak Olaszországban)

ma 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!