Kezdőoldal » Utazás » Európa » Firenze októberben este fél...

Firenze októberben este fél nyolckor veszélyes? Akkor indulna onnan a vonatunk vissza Bolognaban.

Figyelt kérdés
Nem tudom mennyire van ott október elején sötét
aug. 22. 16:30
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
25%
Dehogy veszélyes. honnan a csudából vetted ezt? Fideszes vagy?
aug. 23. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
88%

Kedves Kérdező! Tavaly október végén és idén februárban is későn jártam a vasútállomáson. Egy jópár ember rosszarcú, de mindenki a saját dolgával törődik. Voltak lánycsoportok, fiatalok és felnőttek is, ázsiaiak és európaiak. Senkit sem támadtak le.


Emellett elég jó az őrség, van ott katona és biztonsági őr is. Én biztonságban éreztem magam, nem volt nyomasztó. Milánó sokkal rosszabb volt.

aug. 24. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%

Nem veszélyes.

Szintén fiatal nőként éltem kint Firenzében (tavaly és tavaly előtt, szóval nem régen) és számtalanszor volt, hogy a hajnali órákban sétáltam haza és soha nem volt problémám. A legrosszabb, ami történt, hogy egy-két bevándorló utánam kiáltott, hogy "szia szépségem", de ha ignorálod őket, nem fognak odamenni. Ők is többnyire a pályaudvaron gyülekeznek, de rajtuk kívül bőven vannak normális emberek is, illetve rendőrségi felügyelet is. Fél nyolc amúgy sincs olyan későn, akkor még bőven zajlik az élet. (Sötét nagyjából ugyanannyira van, mint Budapesten.)

aug. 24. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
Utolsó előtti Milánóba megyünk vissza mert ott a szállás
aug. 25. 21:11
 15/15 A kérdező kommentje:

Bocsánat Bolognába megyünk vissza.

Kicsit már összezavarodtam a sok olasz városban:D

aug. 25. 21:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!