Kezdőoldal » Utazás » Európa » Orosz vízum EU állampolgárok...

Orosz vízum EU állampolgárok részére hogy működik?

Figyelt kérdés

Azt látom hogy magyarok könnyen kapnak vízumot aki oda akar utazni. Bent vagyok ilyen csoportba és eddig nem volt olyan hogy valakinek vissza lett volna utasítva.


Hogy van ez más EU országok esetén akik oda akarnának utazni mint turista?

Mely ország állampolgárainak adnak nehezebben? És kik könnyebben rajtunk kívül?



júl. 25. 11:20
 1/6 anonim ***** válasza:
Én eddig mindig sok némettel együtt utaztam oda, na meg hollandokkal, magyarral még egyszer se találkoztam kint az elmúlt 1-2 évben
júl. 25. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Csak mert oroszoknak nehéz vízumot kapniuk.
júl. 25. 12:09
 3/6 anonim ***** válasza:

Ők nem kaphatnak a legtöbb eus országba vízumot, csak néhány kivétellel.

Aki kap, a következő a helyzet: eleve külföldön él, van a nevén tulajdon, kettős állampolgár, euban tanul, vagy pl gyerekei tanulnak euban, van kontaktjuk, aki tud vízumot intézni néhányszáz euróért cserébe.

júl. 25. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Tehát az oroszok engedik be az EU állampolgárokat korlátok nélkül de visszafelé már nem működik?
júl. 25. 12:59
 5/6 anonim ***** válasza:
Pontosan
júl. 25. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
60%
1989-ben kitakarodtak a mocskadékok, ne is léphessenek be az EU területére még turistaként egyetlen napra sem!
júl. 31. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!