Kezdőoldal » Utazás » Európa » A román tengerpartra valóban...

A román tengerpartra valóban nem érdemes elmenni?

Figyelt kérdés

Constanta, Eforie stb környékére gondolok. Állítólag nem túl szép, és a szállodák sem színvonalasak. Sok román is inkább Bulgáriába megy, mert ott jobbak a szolgáltatások.


A Naposparton tavaly szeptemberben voltam, Nesebar óvárosában is, de az Bulgária.



júl. 24. 21:19
A kérdező szavazást indított:
Érdemes elmenni, a román tengerpart nagyon jó!
Nem érdemes, inkább a bolgár tengerpartra érdemes
Nem érdemes a Fekete-tengerhez menni egyáltalán. Inkább Görögország, Spanyolország, Törökország stb
19 szavazat
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Neszebar hangulatos, egy kis gyöngyszem, de nem egyenlő a Fekete tengerrel. A román tengerpart valóban ramaty még a bolgár tengerparthoz képest is, de a fekete tengeri vizek és partok nem egy ligában játszanak az égei tengerrel pl. Színek, vízminőség, élővilág stb. Ha nem hiszed, menj el ide is oda is, majd meglátod. Az nem igaz, hogy a tenger az tenger. Az egyik ilyen, a másik meg teljesen más
júl. 25. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
94%
Szerintem sem érdemes. Utazol 1-1 napot, és alig kapsz többet, mint mondjuk a Balatonnál. Ennyi pénzből komolyabb tengerpartokra is futja.
júl. 25. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Voltam Konstanca mellett jó pár évvel ezelőtt.

Ott is vannak szép tengerparti részek de keresni kell

Szemét azért van.

Inkább menj Albániaba sokkal többet ad.

júl. 25. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Felejthető a román tengerpart (a bolgár is szerintem), még egy szavazat Albániára. Ha fürdeni akartok.

De ha pl. kirándulni, akkor a Duna-delta környéke nagyon szép hely.

Szállodában ülős tengerparti nyaralásra nem ajánlom, nem is olcsó annyira.

júl. 25. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 NTBS ***** válasza:
0%

Ha már voltál akkor nem.

Ha még nem voltál akkor adj egy esélyt.

aug. 24. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!