Kezdőoldal » Utazás » Európa » Aki mostanában bérelt autót...

Aki mostanában bérelt autót Albániában: muszáj hozzá a credit card?

Figyelt kérdés
Korábban nem béreltem autót külföldön, és egy héttel az utazás előtt, a bérlésnél tudtam meg, hogy elvárás a credit card. Nekem viszont nincs hitelkártyám, és a környezetemben nincs senkinek. Van ezeknek a nagy kölcsönzőcégeknek megoldása a debit cardosokra, lehet velük egyezkedni, vagy valami más megoldásra lesz szükség?

júl. 23. 12:22
 1/4 anonim ***** válasza:
39%
Lehet felkínálnak olyan biztosítást, amihez nem kell deposit.
júl. 23. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
18%
Nagy valószínűséggel jó lesz a debit kártya is. Arra figyelj, hogy legyen megfelelő összeg a számládon, mert a zárolás a saját egyenlegedből lesz, nem a bank hitelezi meg.
júl. 23. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
64%

Ha a feltételek között szerepel, hogy credit card kell, akkor nem fogják elfogadni. Mi is jártunk már így. Igaz másik országban (Románia), de ott is ez szerepelt az autókölcsönzők feltételeinél. Volt kettőnknek legalább 6 db bankkártyája, abból 1 volt credit card. Szerencsénkre, mert a többit nem fogadták el. Hiába kötöd meg a mindenre kiterjedő biztosítást, akkor is kell a credit card.

Lehet, hogy engedékenyek lesznek, de ezt előre nem lehet tudni. Legutóbb pl. semmit nem kérek. Ugyanaz az ország, de mondjunk másik cég volt.

Szerintem mindenképpen hívd fel őket előre, vagy írjál nekik. Ne ott derüljön ki.

júl. 23. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Vagy igen, vagy nem. Az adott szolgáltatótól függ.

Szerintem is hívd fel őket.

júl. 25. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!