Kezdőoldal » Utazás » Európa » A Flixbus-nál problémát...

A Flixbus-nál problémát csinálna belőle, ha az egyi bőrönd egyik irányba 8cm-el hosszabb, de másik irényban rövidebb, mint a megengedett?

Figyelt kérdés
A busznál a helyszínen rá lehet fizetni legrosszabb esetben, vagy ezek olyanok mint a fapados repülők, hogy a büntetésből akarnak meggazdagodni?

júl. 22. 18:45
 1/3 anonim ***** válasza:
55%

Jedvesem, a világ összes cégének vannak szabályai. Amikor te 100 perc telefonidőt veszel, az 100 perc és nem 104. Amikor te egy fapadosra vállalod a 40 centit és azt te nem tartod be akkor OKKAL ÉS JOGGAL büntetnek. Ez nem a meggazdagodás forrása, hanem egy kényszeritő eszköz, amivel a nagy egójúakat és a hülyéket visszatratják.


És ugyanez igaz a buszra is. Te vállalsz egy maximális méretet. És senki nem fog miattad fűrészt ragadni, hogy kivágja a busz oldalát, mert te gyerekkorodban sokat toporzékoltál.

júl. 22. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
52%
A Flixbusznál nem foglalkoznak igazán a csomagmérettel, ha nem nagy az eltérés
júl. 22. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Kedves 1-es. Neked teljesen elmentek otthonról. Mindenki tudja, hogy a fapados abból szedi a nagy pénzeket, hogy minden apróságért, ami extra iszonyat pézeket kérnek. A Flisbusz, mert már megtapasztaltam, nem. És nyilván nem kéne kivágni a busz oldalát, mert egyébként lehet venni nagyobb csomagméretet is. De én természetesen azért kérdeztem, mert életszerű, hogy mondjuk megveszed a jegyet, de amiko bepakolsz, mondjuk 2cm-vel vastagabb, és ehhez se egó nem kell, se hülye nem vagyok, se nem toporzékoltam gyerekkoromban, de legalábbis a kettőnek semmi köze egymáshoz.
júl. 23. 22:10

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!