Kezdőoldal » Utazás » Európa » Tényleg ennyire veszélyes...

Tényleg ennyire veszélyes lett Bécs 10. kerülete a Favoriten?

Figyelt kérdés
Tegnap voltunk ott késő este és féltünk... rengeteg rossz arcú ember volt ott meg drogos ordibáló bevándorló, nagyon rosszul éreztem magam ott.. félelmetes volt....
júl. 22. 10:44
 1/7 A kérdező kommentje:
Népszinház utca hozzá képest rózsadomb..
júl. 22. 10:48
 2/7 anonim ***** válasza:
87%
Az már 10 éve is olyan volt, egyébként én is jártam ott néhány hete. Én egy erősebb kiállású férfi vagyok, így tőlem max aprót kérnek vagy valamit el akarnak nekem adni, de legtöbbször hozzám se szól senki. Ami tény, hogy én se mászkálok arra éjszaka, csak nappal szoktam. Egyébként szerintem a Práter környéke rosszabb vagy Donainselen vannak ilyen eldugottabb, helyek ahol a hajléktalanok összegyűlnak, na oda még annyira se akarnék oda menni éjszaka.
júl. 22. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Hírből is rossz, igen.
júl. 22. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
22%

Nem voltam Bécsben, de most megnéztem googlemaps-on és egész kulturált helynek tűnik.

Melyik utcák a veszélyesek?

júl. 22. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
75%
Gyerökök ha ez veszélyes akkor ne menjetek Antwerpen vagy Rotterdam piros lámpás negyedeibe.
júl. 22. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
30%
Gyerekek, nem kellene annyi fideszes tróger propgandatát néznetek, mert még jobban elhülyültök.
júl. 22. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
6. Ott voltam tegnap semmi propaganda nincs láttam amit láttam
júl. 22. 19:00

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!