Kezdőoldal » Utazás » Európa » Melyik európai városban van...

Melyik európai városban van jó karácsonyi vásár?

Figyelt kérdés
Leginkább azoktól kérdezném, akik már jártak ott. Szeretnénk egy karácsonyi vásárba eljutni, de közelebbi helyre. Sajnos a neten nem nagyon van konkrétan 2010-re vonatkozó kiírás. Bécsről már hallottam, Pozsony az már messze lenne nekünk. Olyan hely érdekelne, ahová tényeg érdemes elutazni, amivel a Budapesti vásár mondjuk nem ér fel.
2010. nov. 1. 07:28
 1/3 anonim ***** válasza:
Amikor még Győrben éltem (egyetem), barátokkal minden évben kimentünk egy-egy napra a bécsi karácsonyi vásárba (Eurégió vonattal, 10 euró volt oda-vissza Győrből). Sose tudtuk megunni, mindig találtunk valami újdonságot. Nagyon jó a hangulat és az esti díszkivilágítás nagyon szép. Már szétszóródtunk az ország különböző pontjaira, de idén is tervezzük, hogy kimegyünk.
2010. nov. 1. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én is Bécset ajánlom.
2010. nov. 1. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
München is szép, de az messze van.
2010. nov. 1. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!