Kezdőoldal » Utazás » Európa » A railjeten ha enni szeretnék,...

A railjeten ha enni szeretnék, akkor azt csak az étkezőkocsiban tehetem meg, vagy elvihetem a kaját a helyemre?

Figyelt kérdés
júl. 5. 07:18
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Én ettem már a helyemen, nem emlékszem, hogy látta-e valaki, de hogy nem szóltak, az biztos
júl. 5. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Távvezérlésű nyakkendő kötőgép ***** válasza:
100%
Meleg ételt csak az étkezőkocsiban (talán az első osztályra is kiviszi a pincér, de nem biztos), minden mást ott eszel ahol akarsz.
júl. 5. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Köszi!

Én nem szeretném, hogy kihozza a pincér, de pl. egy rántott húst nem vihetek el a helyemre? Biciklivel leszek, amit nem szívesen hagyok egyedül...

júl. 5. 10:31
 4/8 Távvezérlésű nyakkendő kötőgép ***** válasza:
100%
Nem, tálcásan adják ki. Vegyél előre rántott húsos zsömlét a megállóban. Olcsóbb is és kevésbé fognak haragudni az utastársak.
júl. 5. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Oké, köszi!
júl. 5. 11:44
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Elviheted a helyére is ,kis papír talcán adják az ételt.
júl. 5. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Az égvilágon senki nem fog szólni érte, ha a helyeden eszed meg. Első osztályon a pincér ki is viszi neked. Mondjuk a biciklit nem igazán értem. Hogy lesz az melletted?
júl. 5. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
A bicikli kampón lóg, én meg ott ülök mellette :)
júl. 6. 20:44

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!