Kezdőoldal » Utazás » Európa » Milyen árakkal kell számolni...

Milyen árakkal kell számolni mondjuk Magyarországhoz képest Spanyolországban?

Figyelt kérdés
Azoktól kérdezném elsősorban, akik ismerik, jártak mostanában Spanyolországban Milyen árakkal kell számolni mondjuk Magyarországhoz képest, egy-egy felkapott helyen (Costa Dorada)? Mennyi eurót érdemes váltani nagyjából...? 8 napos nyaralásról lenne szó.

júl. 4. 17:58
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
37%

Kedvesem, azt hogy te mennyi pénzt vagy képes elszórni egy nap alatt, azt csak te tudhatod.

Spanyolország semmivel nem drágább hely, mint Magyarország.

Mi mondjuk 2 főre kihozunk egy napnyi kaját 40-50 euró közt, de ebben fagyi és bor is szokott lenni.

Egyéb jótanács: használj bankkártyát és ne válts eurót.

júl. 4. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
76%

"Mennyi eurót érdemes váltani nagyjából...? "


Semennyit, minek?

júl. 4. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Nem kívánok magyar "köcsög" lenni, de nyilván nem mindenhol lehet kártyával fizetni, ezért tettem fel a kérdést, de köszönöm az építő, segítő választ!
júl. 4. 18:15
 4/17 anonim ***** válasza:
33%
1 hét alatt nekünk nem sikerült ilyen helyet találni. Értelmes ember mondjuk nem is vásárol ilyen helyeken.
júl. 4. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
69%
Nyilvánvaló, hogy mindenhol LEHET kártyával fizetni. Épp ezért irtam a sarkos választ.
júl. 4. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Én azt tapasztaltam, hogy általában jóval olcsóbbak az árak a boltokban. Az éttermek nagyjából azonosak, a többi szórakozóhely pedig rettentően változó, mint ahogy itthon is.
júl. 4. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
13%
Számlán is át kell váltani okoskodó...
júl. 4. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:

#7

XD

júl. 4. 18:55
 9/17 anonim ***** válasza:
6%
Miért ne váltson eurót?
júl. 4. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
78%
Elvileg tényleg nem érdemes váltani eurót, a saját kártyájával tud kivenni automatából ott is, ha kell készpénz.
júl. 4. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!