Kezdőoldal » Utazás » Európa » Lengyelországi körutazásra...

Lengyelországi körutazásra készülünk. Szállást érdemes előre foglalni?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Augusztus közepén egy lengyelországi körutazást tervezünk, 8-9 napra, több várost is megnézünk 1-1 nap alatt. Nézegettem már szállást de felmerült, hogy valójában érdemes-e előre lefoglalni? hiszen ha nem érünk mondjuk oda, hanem maradunk az előző városban akkor buktuk. De az viszont mennyire rizikós, hogy aznap foglalunk szállást amikor már biztos, hogy odaérünk? (félek, hogy vagy nem lesz, vagy horror áron)

Aki járt már Lengyelországban, vagy jártas, szívesen fogadjuk a jó tanácsokat, köszönöm. :)



júl. 2. 14:13
 1/2 anonim ***** válasza:

Lengyelországban még nem voltam, de mi mindig csak úgy nyaralunk hogy körutazásra megyünk az adott országban. Nem tudunk csak 1 helyen lenni 1 hétig :)

Mi mindig lefoglaljuk előre a szállásokat, és mindig megvan az egész útiterv. Szinte még az is megvan előre, hogy hol fogunk ebédelni/vacsorázni. Párom nagyon imádja ezeket szervezni, órákat eltölt a pontoa tervezéssel, mindent megnéz, pl hogy 2 adott város milyen messze van egymástól, hol tudunk megállni ebédelni, van -e menet közben bármilyen látványosság.

Egyébként sokkal olcsóbb minden ha előre le van foglalva.

De mondom, egyszerűen úgy kell megszervezni az egészet hogy jó legyen. Pl ha az egész várost meg akarjátok nézni, akkor a következő hely ne 3 órányira legyen, hanem mondjuk max 1, és akkor simán estére odaértek.

júl. 3. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én 4 éve voltam, a kovidkamu idején. Sehol nem foglaltam előre. Kinéztem szállásokat előre, és odamentem, hogy van-e szabad szoba (volt). Persze akkor kevesebben mertek utazni. Két éve viszont már foglaltam Lengyelországban. Németországban, ahol nem volt foglalásom, volt, hogy csak nehezen találtam, azt is drágábban, ill. volt, hogy aznap foglaltam telefonon. Összességében érdemesebb előre foglalni, mert akkor nem megy el az idő a keresgéléssel, ha nem találnátok elsőre. Főleg nyáron, ami mindenhol főszezonnak számít.
júl. 3. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!