Kezdőoldal » Utazás » Európa » Európán belül melyek azok az...

Európán belül melyek azok az országok, amelyekbe olcsón lehet utazni?

Figyelt kérdés

Olcsó alatt kb mindent értek, a szállást a helyi költségeket és a repülőjegyet

Azt tudom hogy pl Törökország viszonylag annak számít



jún. 20. 00:00
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
54%
Görögország
jún. 20. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
69%

Bármennyire is poénnak szánta az első válaszoló Magyarországot, de valóban az egyik legolcsóbb országok egyike turisztika szempontjából Európában.


Amiket még itt mondtak és mondtatok, az törökország volt, amit valóban meg lehet úszni olcsón, de nem európa. Görögország pedig egy pár éve már nem olcsó ország, főleg a nyaraló vagy turisztikai övezetek.


Amik nekem eszembe jutnak olcsó országként Európában, az Moldova és a balkáni országok. Ami még olcsó, és mindig is az volt, de valszeg nem akarsz oda elmenni most, az ukrajna. Ezek mind olyan helyek amik magyar árakhoz képest olcsóbbak, vagy olcsóbban ki lehet hozni őket.

jún. 20. 03:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
54%

Nyaralós úticélok közül szerintem olcsó például Bulgária, megy oda fapados, a szállás és az ottani kaja/pia (belépők stb.) sem drágák.

Tavaly Cipruson voltunk (területileg ugyan nem Európa, de EU), szeptemberben a repjegy kb. 20e Ft/fő volt, és a többi költség sem tűnt magasnak.


Nekem Törökország viszont közel 10 éve nem tűnt olcsónak, lehet, hogy egy jókor foglalt AI út esetén jobban ki lehet jönni, mint egy hasonló paraméterekkel rendelkező más ország esetében, de ha az ember kitette a lábát a szállásról, már egyből érdekes árakat tapasztalt akár egy kisboltban is (pl. a 4-5EUR a legolcsóbb sör).

jún. 20. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. És Spanyolország és az ahhoz tartozó szigetek milyen árban vannak?
jún. 20. 09:15
 5/11 anonim ***** válasza:

Megtalálod a repjegy árakat a wizzair, ryanair oldalán.


Szezonban általában elég drága.

jún. 20. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
#5 igen, de az árak milyenek az országban?
jún. 20. 09:32
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
@6 Nincs erre érdemi válasz. A Kanári-szigeteken csomó minden olcsóbb, mert alacsonyabb az ÁFA, de például Tenerife északi és déli része között óriási különbségek lehetnek adott esetben.
jún. 20. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Numbeo.com
jún. 20. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Lengyelország
jún. 20. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Albániát nézd meg.
jún. 21. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!