Kezdőoldal » Utazás » Európa » Mit érdemes ősszel megnézni...

Mit érdemes ősszel megnézni Prágában?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Az idén gondoltuk a párommal hogy elmegyünk ősszel (szeptember vége, október eleje) egy hosszú hétvégére Prágába. A választás azért esett erre a városra, mert nem mediterrán, és élvezni tudjuk a kellemes meleget, és gyönyörködhetünk az őszben. A kérdésem viszont az lenne,hogy mi az amit ősszel is érdemes megnézni, illetve akkor a legszebb? Esetleg parkokra gondolok, várra, teraszos éttermekre, hangulatos utcákra.


Illetve szerintetek jó választás Prága? Esetleg hasonlóan szép ország ahova érdemes ilyenkor elmenni?


Előre is köszönöm a segítséget!



jún. 10. 12:15
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Kocsi v repülő?
jún. 10. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Letná park vagy Stromovka park.

Illetve a várnak is várkertje és van botanikus kert is.


Én háromszor voltam, de sosem tudtam megszeretni Prágát (elnézést kérek mindenkitől, aki szereti, de szerintem kicsit túlértékelt, pedig alapvetően városnézős vagyok), de ettől még érdemes megnézni és hátha ti más élményeket szereztek. :))

jún. 11. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
76%

Prága fantasztikus város. Tavaly és idén is voltunk tavasszal. Annyira sok látnivaló van! Imádom Prágát. Mi autóval mentünk, nem volt vészes így sem a táv. Hazafelé Brno-ban álltunk meg a Tescoban bevásárolni.

A várnegyed hatalmas, viszont nagyon hosszú sorok vannak mindenhol. Erre készüljetek. Kényelmes cipőt vigyetek. ;)

jún. 11. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Jó választás, de arra azért ne vegyél mérget, hogy ősszel még "kellemes meleg" lesz. Mi pár éve szeptember közepén voltunk, hát akkor bőven kabátos idő volt. Ettől függetlenül Prága gyönyörű, tiszta, rendezett; érdemes megnézni.
jún. 11. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!