Kezdőoldal » Utazás » Európa » Németországba mennyi pálinkát...

Németországba mennyi pálinkát lehet bevinni kizárólag saját fogyasztásra?

Figyelt kérdés
Hány litert és hány százalékig?
jún. 2. 08:04
1 2 3
 21/23 A kérdező kommentje:

Mi a bajotok?? Mi az hogy a magyar pálinka rossz minőségű? Ittatok már jó magyar pálinkát? Jártatok már Németországban? Vagy csak a filmekben láttátok milyen. A német pálinkát snapsznak hívják és meg sem közelíti a magyar pálinka minőségét. Ti valamit nagyon nem tudtatok értelmezni a kérdésemben.

Az miért baj hogy a barátaimmal gondolkodunk hogy kimegyünk kicsit hülyülni? És miért ne vihetnénk LEGÁLISAN magyar pálinkát? Még csak tervben van hogy megyünk. De hadd tudjuk már hogy mi mit akarunk inni és hol.


Egyből le kell menni majomba, nem is ti lennétek.



Komolyan olvasom a válaszadókat, nem is a kérdésemre adtok választ, minden szavam kiforgatjátok, kritizáltok és azt hiszitek ti sz.rtátok a spanyol viaszt. Hát nagyon nem! Csak érdekelt hogy mi a pontos limit. Mert sosem vittem át szeszes italt a határon. De kaptam választ a kérdésemre egy link formájában, nekem az elegendő is volt. Neki köszönöm, a többiek meg éljenek csak álomvilágban.

jún. 2. 20:36
 22/23 A kérdező kommentje:
Illetve köszönöm azoknak is akik normálisan szóltak a témához.
jún. 2. 20:50
 23/23 anonim ***** válasza:

10 litert teljesen legálisan bevihetsz.

Amúgy tegnap autóztam Németországba, senkit nem állítottak meg...

jún. 4. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!