Kezdőoldal » Utazás » Európa » Szlovákiában milyen nagy...

Szlovákiában milyen nagy műszaki áruházak vannak?

Figyelt kérdés

Próbáltam googlezni, sem Media Markt-ot, dem Saturnt nem mutatott ki a kereső. Akkor milyenek vannak?

Euronicsot találtam, de ott kicsi a CD választék, legalábbis a magyar üzletekben.

Tehát akkor milyen nevű nagy üzletek vannak?


2010. okt. 23. 00:46
 1/6 anonim válasza:
nay,elektrodom.milyen cs-ket szeretnél?
2010. okt. 25. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
cd-ket,bocsi elirtam,ja meg eszembe jutott andrea shop.
2010. okt. 25. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Köszi.

Verbatimot. A normál azaz vastagtokos darabos kiszerelésűt alig lehet fellelni valahol. Észak-Komáromban végigjártam az összes műszaki üzletet. Az egyik helyen épp elfogyott, és csak Lightscribe volt, a másikban meg pofátlanul drága volt ca. 10 centtel drágább darabja, mint máshol. Az összes többiben meg nem volt.

A 25-ös vagy a vékonytokos az azért volt. Persze más is kell, de azokat könnyebb fellelni. Pl. 25-ös Verbatim DVD. De az a tescoban is tutira van, ez meg nem 100%, csak 50.



Amúgy most inkább Pozsonyba megyek, mert vagy kivisznek, vagy megyek busszal, ami most már hálistennek van.

2010. okt. 25. 23:30
 4/6 A kérdező kommentje:
A kedvezményes útiköltség sem több, mint a postaköltség, utazni meg szeretek, és időm is van, így kimegyek egyet.
2010. okt. 25. 23:34
 5/6 anonim válasza:
éppen ezt akartam irni,h tesco,kaufland,hypernova itt nagyon sok a választék és olcsobb is.
2010. okt. 26. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Komáromban voltam, ott Tesco nem volt, a Kauflandban és a Hypernovában meg az említett fajta nem volt. De most Pozsonyba megyek, ott csak lesz...
2010. okt. 26. 16:41

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!