Kezdőoldal » Utazás » Európa » Németország nem unalmas? Sok...

Németország nem unalmas? Sok látnivaló van ott?

Figyelt kérdés
2010. szept. 18. 15:03
 1/10 anonim ***** válasza:
34%

Hát ha szeretsz túrázni szereted a természetet akkor tuti nem unalmas.


A városok mivel a második világháborúban porrá bombázták az összeset így sok látnivaló nincs.


De természeti kincsekben telis tele. Iszonyat jó biciglis utjai vannak és túrautvonalak ezrei, szebbnél szebb részeken.


Rengeteg szabadidö parkja van olyan mint otthona vidámpark csak sokkal nagyobbak és jobbak.


rengeteg állatparkja, valamelyik csak aprócska, de rengeteg van.


szóval én itt élek már 3 éve de minden hétvégére kitudunk találni programot, habár mi szeretünk túrázni, vagy görkorizni.


nem tudom téged mi köt le, az unatkozás attól függ. ha vasárnaponként akarsz beásárolni menni és azzal az idödet elütni akkor unalmas mert vasárnap semmi nincs nyitva.

2010. szept. 18. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
hát, igazából pont a városok érdekelnének:/
2010. szept. 18. 15:44
 3/10 anonim ***** válasza:
berlin nem unalmas es szep is. ha erdeklodsz a muveszetek irant itt biztos jol erezned magad. amugy meg jo ettermek vannak meg barok. muzeumok es bevasarlokozpontok. mindig tortenik valami.
2010. szept. 18. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Iszonyat sok a látnivaló, nagyon adnak szerintem a turizmusra, rengeteg gyönyörü város van. Csak ajánlani tudom, nagy a tisztaság, ahol lehetett megörizték a kultúrális értékeket és minden látogatható. Van konkrét uticél?
2010. szept. 20. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
münchen vagy berlin de inkább az utóbbi:D
2010. szept. 20. 15:21
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Berlin fantasztikusan jo, en nagyon imadtam a hangulatat is, siman tudnek ott elni:) 7 napot eltoltottem ott ugy, hogy egesz nap turaztam (bar engem egy bevasarlokozpont is lekot orakig:D) este holt faradtan estem be az agyba es egy pillanatig nem unatkoztam.
2010. szept. 21. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Müncheni régiót választanám én inkább, a hegyvidék ámulatbaejtő, állítólag berlin már tulságosan is multikulti sok falfirkával:)
2010. szept. 22. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Berlinen és Münchenen kívül más városok is kínálnak még elég sok látnivalót (pl. Drezda, Hamburg, Lipcse, hogy csak néhányat említsek ) Szerintem egyáltalán nem unalmas ország.
2010. nov. 4. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
csak pl. azt olvastam, hogy a britek 50%-a azt gondolja, hogy Németország Európa legunalmasabb országa.
2010. nov. 4. 13:07
 10/10 anonim ***** válasza:
Jo, de a britek veset raknak a pitebe, szerinted ez normalis?? :D
2010. nov. 5. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!