Kezdőoldal » Utazás » Európa » Melyik olcsóbb külföldön: ha...

Melyik olcsóbb külföldön: ha engem hívnak otthonról, vagy ha én telefonálok haza?

Figyelt kérdés
Több hónapra megyek külföldre. Hogy járok jobban? Én csörögjek, vagy majd inkább sms-t küldjek, és hívassam fel magam? És az mennyire éri meg, ha kint veszek egy SIM-kártyát? Vagy az csak a kintiekkel való telefonáláshoz takarékosabb? Lécci, ha van valami jó tipp, most nagyon kéne! Köszönöm előre is!
2010. aug. 24. 12:20
 1/6 Carena válasza:
Kint veszel SIM-kártyát és Te telefonálsz! Ha neked írnak itthonról az itthoninak a duplája!
2010. aug. 24. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Régen úgy volt, hogy ha Te telefonálsz kintről ,akkor az egészet Te fizeted. Ha Téged hívnak akkor az normál belföldit fizeti a hívó és a különbözetet Te.
2010. aug. 24. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Engem mindig inkább itthonról hívtak. Nekem haza a híváskezdeményezés 120 ft körül volt percenként ha jól emlékszem, ha itthonról hívtak, akkor csak 69 Ft-ot kellett fizetnem, plusz az itthonról hívó fél az alap percdíjat fizette (kb 30 ft). Mivel alapból feltöltő kártyás vagyok, azt pedig ugye kint nem lehet tölteni, ezért így is mindig figyelni kellett hogy hol tartok, ha kezd elfogyni a pénzem, szólnom kellett, hogy töltsenek... Ki sem csörgött a telefonom, amint elfogyott a pénzem, itthon meg frászt kaptak, hogy mi lehet velem! :) Ha huzamosabb ideig maradsz, és a skype nem jó megoldás, akkor nézz körül kinti kártyák esetében mennyibe kerül külföldre telefonálni!
2010. aug. 24. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Vegyél kinn egy simet és rohadt olcsón fogsz hívást kezdeményezni
2010. aug. 24. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Melyik országból szeretnél telefonálni ? Nekem a Vodafonnál van telcsim, és van egy olyan szolgáltatásuk hogy 1990 Ft-ért egy hétig itthoni tarifákkal telefonálhatsz !!Nekem Németországban ez nagyon jó volt :) De egyébként szerintem is kint érdemes venni egy sim kártyát, és még az is olcsóbb ha kinti számot hívnak itthonról, mintha fizeted a fogadási díjat. nézz utána, mert van olyan is hogyha pl németországot 3 nullával hívod, akkor csak fele annyiba kerül :) Kérdezd meg a szolgáltatódat a lehetőségekről !
2010. aug. 24. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

pl Németországból olcson telefonálhatsz hazai vonalasra innen az internetröl


[link]

2010. aug. 26. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!