Kezdőoldal » Utazás » Európa » Szerbiába szeretnék utazni,...

Szerbiába szeretnék utazni, mit vigyek magammal?

Figyelt kérdés

Friss jogosítvánnyal rendelkezem, még sosem jártam külföldön, sajnos az első utam is egyszemélyes lesz. Mire számítsak a határon?


Olvasgattam a külügyminisztérium honlapját, ha jól vettem ki elég a személyi igazolvány és a jogosítvány, a sebességre nagyon oda kell figyelni, csak pár napra megyek az egyik Szerbiai barátomhoz. Bármilyen információt vagy tapasztalatot szívesen fogadok!


2010. aug. 23. 22:01
 1/6 anonim ***** válasza:
41%
egy láda red bullt és szalonnát
2010. aug. 23. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi -.-
2010. aug. 23. 22:42
 3/6 anonim válasza:
szótárat?ha nem tudsz szerbül..csk egy ötlet :D
2010. aug. 23. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Én csak annyi jó tanáccsal tudok szolgálni, hogy a határon ne fényképezz, és minden értékes elektronikus eszközödet jól rejtsd el, főleg a fényképeződet, mert tesómék átutaztak a szerb határon, és csak a vállukon volt a fényképező, és elszedték tőlük az őrök. Mondjuk nem tudom, én nem hagytam volna magamat a helyükben, de mindegy, vigyázz.
2010. aug. 23. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
nyugodtan jöhetsz nem kell semmi különös,magyarul is sok helyen tudnak.
2010. aug. 23. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én csak annyit mondok neked, hogy ha nappal akarsz utazni, akkor Tompán, vagy Gyálán [reggel 8tól 16ig van "nyitva" a határ Gyálán] menj. Ha éjszaka mennél, akkor nyugodtan mehetsz Röszkénél, vasárnap éjszaka jöttünk, nem volt senki előttünk, de nappal állítólag 1-3 órás várakozások vannak ott...
2010. aug. 25. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!