Kezdőoldal » Utazás » Európa » Svédországba, kisgyereknek...

Svédországba, kisgyereknek kell útlevél vagy nem? 2 hét múlva indulnánk, már megvan a repülőjegy. Az okmányirodában azt mondták, elég a személyi – a nagykövetség oldalán meg az van, hogy 14 év alatt kell az útlevél. Most akkor kell vagy nem?

Figyelt kérdés
2010. júl. 30. 19:49
 1/10 anonim ***** válasza:
0%
Személyit tudod 14 éves kortól lehet csináltatni, így nyilván kell.
2010. júl. 30. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Hát nem jól tudod, mert újszülött kortól lehet csináltatni, úgyhogy van személyi igazolványa.
2010. júl. 30. 20:25
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Mivel Svédország EU-tag, elvileg elégnek kell lennie a személyinek. Kérdezd meg a repteret! Ők aztán tuti tudják.
2010. júl. 30. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Hát elvileg az okmányirodának is tudnia kellene. Ott mondták, hogy elég, a nagykövetség oldalán meg az van, hogy nem elég. De teljesen igazad van, megkérdezem a repteret. :) Köszi
2010. júl. 30. 20:33
 5/10 anonim ***** válasza:
0%
Hát, márpedig nekem csak 14 éves kortól lehetett csináltatni, ez holtbiztos...
2010. júl. 30. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Hát én meg kb egy hónapja csináltattam a hamarosan 7 éves gyerekemnek.

[link]

2010. júl. 30. 20:39
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

14 éves kortol-nak üzenem az régebben olt, ezt most vezették be talán tavaly, igy igaz, ha megszületik a gyerek bármikor, lehet neki csinálni,

Ja és tényleg legjobb a reptért kérdezni ök a tutik akik megmomdják, nehogy baj legyen hivd fel öket

2010. júl. 30. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Nos, végülis felhívtam a repteret, ott a határrendészet ügyfélszolgálatosa azt mondta, elég a személyi igazolvány :)
2010. júl. 31. 08:08
 9/10 anonim ***** válasza:
0%

Egyszerűen nem hiszem el, hogy addig kérdezősködsz, amíg nem azt a választ mondják, amit hallani szerettél volna...

Már csak az a kérdést, hogy hogyan tudod meggyőzni a svéd határőrt arról, hogy a "gyakorikérdéseken" fórumozók véleményét vegye figyelembe??!!

2010. aug. 4. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Úgy, kedvesem, hogy időközben a Külügyminisztérium is ezt a választ adta, ahogy a honlapot is megváltoztatták azóta.
2010. aug. 5. 06:48

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!