Kezdőoldal » Utazás » Európa » Hol élsz? Melyik országban és...

Hol élsz? Melyik országban és városban? (NEM MAGYARORSZÁG) Milyen a megélhetés, az emberek, összességében milyen az életed kint? És mivel foglalkozol?

Figyelt kérdés
2010. júl. 28. 20:02
 1/8 anonim válasza:
10%

1: otthon élek

2: azt biza nem kötöm az orrodra(és de, mo.-n)

3: szar, sok a tőgyarcú barom, és az életem olyan kint, mint bent.

4: a gyakorikerdesek.hu-n irkálok a kérdések színvonalával megegyező válaszokat.

2010. júl. 29. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
100%

Bocs, hogy offolok, de egy ilyen válasz mellett nem tudok elmenni. Ahogy elnézem a %-odat (A válasz írója 40%-ban hasznos válaszokat ad.) Elég gyengén muzsikálsz :D

Persze ez a mások hibája lehet ugye? Hisz Te okosnak érzed magad... Felvilágosítalak, messze vagy tőle...

2010. júl. 29. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

1. Finnországban

2. Finnország, Espoo

3. Megélhetés: egész jó, de itt sem fenékig tejfel az élet, minden nagyon nagyon drága.

Emberek: mint mindenhol itt is változó.

Milyen az életem? Hát néha jobb mint otthon néha rosszabb. Sokat utazom, megismertem egy másik országot, viszont ha honvágyam van akkor minden rossz és mindenen kiakadok stb :-)

4. Tanulok főiskolán.

2010. júl. 29. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

1.Anglia

2. Egy kisvárosban nem messze Stonehenge-től

3. Ahogy mondják nincs kolbászból a kerítés,és eléd drága az élet itt kint

4.Itt is vannak olyanok akiktől fel áll a szúr az ember hátán..Nem sokban különbözik az otthoniaktól.Csak más nyelven beszélnek..Ja! Itt kint a pakisztániak és a feketék viselkednek úgy mint otthon a cigányok,szóval Angliának is megvan a maga kisebbségi csoportja..

5.Inkább azt írom erre,hogy elvagyok,akárcsak otthon elvoltam..Az időjárás utálom és több éve nem tudom megszokni..Néha van honvágyam,és azt már most tudom,hogy nem itt akarok megöregedni..Nem csoda hogy az angolok meg Spanyolországba költöznek...:)

6.Dolgozom..de azt szeretem csinálni(és nem mosogatok vagy ilyesmi...)

2010. júl. 29. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

ma 13:13

javítok* eléd--elég

szúr-- szőr

2010. júl. 29. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

1.Szerbia/Vajdaság/Bácska, Zenta :)

2.Kb ugyanolyan mint Mo.-n. Az emberek, hát, olyanok mint máshol, vannak kedvesek és gonoszak is :P Zenta 90%-a magyar , ezt hozzáteszem, szóval a nagy töbség magyarul beszél, és az iskolákban is több osztályban folyik magyar nyelven a tanítás, mint szerben. Nekem ez nem "kint" van. Ide születtem. Itt [vagyis pontosabban a környéken] éltek a szüleim is, és minden elődöm. Tudod, NagyMagyarország!(?)

4.Tanulok :)

2010. júl. 30. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Franciaországba, Lyontól 15 km-re egy kis faluban. Épp "gyesen" vagyok a lányommal, az emberek barátságosak, közvetlenek, az életem csak abból rossz, hogy imádom Pestet és a családomat, így mind a kettő hiányzik. Nehéz megszokni a falusi életet, egyáltalán nem is szeretem, hiányzik a nagyváros, az hogy minden elérhető, minden közel van.

Megélhetésben én nem tapasztalok különbséget, otthon sem voltak anyagi gondjaim.

2010. aug. 2. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

1.:hollandia,Rotterdam mellett

2:drágább a vásárlás,de az emberek fizetése is több,sokkal jobb a magélhetőség,nincsenek hajléktalanok(2 év alatt 1-et láttam amsterdmban.)Én szerettem otthon lenni,amég ide nem költöztünk,de most hogy itt vagyunk rájöttem hogy itt sokkal jobbak a kilátások.

4.:tnulok :

2010. aug. 11. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!