Kezdőoldal » Utazás » Európa » Februárba Rómába szeretnék...

Februárba Rómába szeretnék utazni 4 napra. A kérdés. Érdemes februárban elmenni? És inkabb hétköznapokon menjek vagy nem nagy baj ha mondjuk szombat és a vasarnap is belecsúszik hogy lenne jobb szerintetek?

Figyelt kérdés

2019. dec. 24. 08:26
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nyilván jobb akkor menni, amikor melegebb van, de februárban is el lehet időzni, akkor legalább kevesebb a turista. Hétvége is beleeshet, nincs jelentősége.
2019. dec. 24. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem pont februárban jobb menni, nyáron meleg van nagyon és elképesztően sok a turista. A tél kellemes, de tömeg persze akkornis van.
2019. dec. 24. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2019. dec. 25. 06:30
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Február a lehető legjobb választás, mert picit melegebb van, mint itthon, nincs akkora tömeg, mint máskor es sok minden olcsóbb is. Az egyetlen gond az eső lehet, szerezz be megfelelő ruházatot erre az esetre, bár igazából ha valahol meg lehet oldani a városnézést csak beltéri programokkal, az Róma. Pl. a Vatikáni Múzeumokban el lehet ámuldozni egy egész napot is.
2019. dec. 25. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm
2019. dec. 26. 14:23
 6/7 anonim válasza:
100%

Teljesen jó a február, èn többször voltam Rómàban, februàrban is. Màrciusban talàn kevesebb az eső...de ha kötött a február neked, ott se biztos hogy esőt fogtok ki. Turista mindig van, a szàllások kicsit olcsóbbak talán ilyenkor. Èn majd màrcius közepèn megyek, itthon ünnep a màrcius 15., kint nem. Hètvège ha neked is beleesik ( mint nekem fog ), az se baj.

Èrezd jól magad, szívből kívànom!

2019. dec. 29. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszod! Te is érezd jól magad! :)
2019. dec. 30. 01:27

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!