Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » Akik kint élnek vagy voltak...

Akik kint élnek vagy voltak már New York-ban tudják, hogy van-e valahol X-it ruházati bolt?

Figyelt kérdés
2010. jún. 11. 02:06
 1/4 anonim ***** válasza:
Van, a 45. utca körül. Google a barátod.
2010. jún. 11. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Soha nem írtam ki úgy kérdést, hogy a google-ban ne kerestem volna rá. Mégegyszer megnéztem, de én egyszerűen nem találom a neten.
2010. jún. 13. 02:13
 3/4 anonim válasza:

szia

ez butaság. New Yorkban nincs x-it bolt.

Ez csak a nevében volt benne. Az x-it egy magyar cég melynek a westendben volt 2 boltja ( hajdanán volt a Duna plaza+pólus centerben is de bezárták, mert a westendből el tudták látni az egész országot). A westendben pedig már megszűntek. Így már csak az interneten lehet kapni. Többek között én is a neten adom el a milliónyi nem használt x-it ruhámat.

Még Berlinben volt x-it bolt de az is megszűnt már sajnos.

Üdv!

2010. okt. 19. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Szia!

Köszönöm szépen a válaszod. Utána én is kutattam és rájöttem, hogy tényleg soha nem volt New York-ban.

2010. okt. 19. 23:00

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!