Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » Kanadában hol merre vennétek...

Kanadában hol merre vennétek házat, vagy birtokot, ha anyagilag lenne rá lehetőségetek? Ehhez kérném a válaszaitokat, a saját ötletemhez?

Figyelt kérdés

AZ érdekelne, hogy hol melyik részén az országnak vennétek házat, vagy birtokot, ha meg van rá minden lehetőségeket?

Én úgy állok, hogy jelen pillanatban ezt megengedhetem magamnak.

A kinti ügyek intézésében letelepedési ügyvéd fog segíteni.

Így 100%, hogy minden papír meglesz.

Érdekelne hogy ki merre venne házat, és miért?

Az okokat is írjátok már le légyszíves.

Ha kiakarod emelni a munkahely lehetőséget ok, de én nem dolgozni mennék ki.

Átböngésztem sok oldalt Kanadáról, sok fórumon is fenn voltam, beszéltem ottani felhasználókkal, mindenki leírta a neki pozitív és negatív véleményét az országról.

Párszor voltam már kinn, így nagyjából képben vagyok.

ha mégis szóba jönne a meló kinn, akkor max csak saját vállalkozás keretein belül.



#Kanadaimmagration
2017. jan. 23. 21:40
 1/10 anonim ***** válasza:
Termeszetes, hogy Alberta. Fovarosa Calgary, azert csak az orszag harmadik legnagyobb varosa, fejlett ipar, mezogazdasag, viszont, ami fontosabb, hegyek, erdok, vadregenyes taj, es kontinentalis idojaras. Az utolso nekem pl nagyon fontos. Igaz, kicsit eszakon van. Csak a teli sotetseg miatt. Ezt elegge nehezen tudom eszakon megszokni, hogy telen nagyon keves a napfeny, es a nyar sem annyira nyar, mint otthon. Viszont egy kis hangulatos to mellett egy fahazban, tavol a varos zajatol, vagy esetleg egy siparadicsomban, ahova sok gazdag jo csaj jarogat sielni, azert karpotolni tud. Sajat vallalkozasnak meg meg mindig ott van a vendeglatas.
2017. jan. 23. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Alberta tartományt én is nézegettem, de nekem Edmonton városa és annak külvárosi övezete tetszik nagyon.

Toronto után talán a másik olyan város, aminek olyan külvárosias részei vannak mint a sok amerikai filmben, amilyen helyeket szoktak mutatni.Persze ez is csak egy szempont a sok közül, de nagyon sok ember, pont ezért a külvárosi régióért költözik ebbe a városba.

2017. jan. 23. 22:07
 3/10 anonim ***** válasza:
29%
Semerre, utalom a hidegen.
2017. jan. 23. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Ha nem lenne gond a pénz, és nem számít, hogy milyen könnyen találok munkát?

Akkor Shediac városban vagy a Prince Edward sziget egyik városkájában vásárolnék házat (a szigeten birtokot/telket) (Charlottetown, Brackley vagy Summerside).

Miért? Tapasztalataim alapján a tengeri tartományok (Maritimes) lakói a legbarátságosabbak, legközvetlenebbek, ami talán abból is adódik, hogy itt a nyár olyan "igazi nyár" - víz, part, napsütés, tehát kevésbé stresszes hely, mint egy nagyváros (pl. Toronto).

Számomra a legnagyobb hátrány/nehézség az volt, hogy New Brunswick az egyetlen tartomány, amely hivatalosan kétnyelvű, és mivel nem beszélek franciául, így sokszor csak lestünk egymásra az épp aktuális beszélgetőpartnerrel...

2017. jan. 24. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Manitoba

Alberta

Új-Skócia

2017. jan. 24. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Prince Edward-sziget, Új-Skócia.


De ha egy bevándorlási ügyvéd azt ígéri neked, hogy bármelyik tartományban le tud telepíteni, az átverés. Ha munka nélkül akarsz kijönni, akkor nagyon magas iskolai végzettség és magas szintű nyelvtudás kell. Angolul és franciául is felsőfokon beszélsz?

2017. jan. 24. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
Hali! En torontoban elek , nem reg ota de en itt a kertvarosba vennek :) tiszta amerika, es vannak gyonyoru kertvarosi reszek is . Sok sikert!
2017. jan. 25. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

> Ha munka nélkül akarsz kijönni, akkor nagyon magas iskolai végzettség és magas szintű nyelvtudás kell.


Azzal sem tud kijönni. Ez az egész bűzlik mint a fene.

2017. jan. 25. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Ugya leellenőrizted az ügyvédet?


A Paralegal az nem ügyvéd, ugye tudod?

2017. jan. 26. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Letelepedési ügyvéd 100% hehehehehe ez nagyon jo
2017. jan. 27. 04:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!