Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » Atlantától (Georgia) melyik...

Atlantától (Georgia) melyik állam van ilyen messze?

Figyelt kérdés
Nem tudom, ez bele illik ebbe a témába, de egy könyvembe a főszereplő Atlantába költözik és a barátaival beszélget. Kábé az idő olyan, hogy mikor ott nála Atlantában reggel 8 óra van, ott délután 6 óra (az az 10 óra). Tudnátok ilyen észak-amerikai államot, azonbelül esetleg várost mondani?

2016. jún. 21. 13:31
 1/4 anonim ***** válasza:
24%
Ezt nagyon benézted, Észak-Amerikában nincsenek ekkora különbségek. Kazahsztán környékén nézegesd a térképet.
2016. jún. 21. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

mindossze 3 ora elteres van a nyugati es a keleti part kozott

vagyis amikor New Yorkban ebedre harangoznak, akkor van Los Angelesben reggel 9


ennel nagyobb elterest az USAban nem fogsz talalni


Ja de, ha Hawaii szigeten van az illeto, mert az Los Angelestol meg 3 ora. Vagyis Honoluluban van reggel 6, NYC-ben meg del.

2016. jún. 21. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
35%
10 órányi időeltolódás majdnem a világ ellentétes oldala, te nagyon okos...Atlanta GMT-5 órán van, tehát a GMT+5 időzóna van attól 10 órányira. Az nagyrészt Közép-Ázsiát jelenti: Tádzsikisztánt, Türkmenisztánt, Üzbegisztánt, Pakisztánt és a Maldív-szigeteket.
2016. jún. 21. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Kösz a válaszokat. És esetleg lehetne, hogy kicsit kedvesebben? Azért kérdeztem, mert nem tudtam.
2016. jún. 28. 23:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!