Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » Hol vannak Észak Amerikában...

Hol vannak Észak Amerikában kertvárosok?

Figyelt kérdés

olyanok, mint a született feleségekbe?

többet is sorolhattok

köszi


2010. ápr. 3. 13:42
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Észak Amerika brutálisan nagy. Szinte minden államban van valami hasonló. New Jerseyben biztosan, mert én hasonló helyen éltem.
2010. ápr. 3. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Én vagyok az első. Konkrét hely: Short Hills, NJ
2010. ápr. 3. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is álmaim helye az olyan kertvárosok mint pl. Lilaakácköz:) Annyira szép és "békés" (hát nem épp a született feleségekben):P
2010. ápr. 3. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Minden nagyváros körül ott vannak a külső kertvárosok!
2010. ápr. 3. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
14:42 jó, de nem mind olyan felépítésű mind pl. a született feleségekben. Annyi féle fajta van, és őt ez a fajta érdekli
2010. ápr. 3. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
A mienk nagyon hasonlo, a keleti parton elunk. Szerintem sem minden varos korul nez igy ki. Pl. a nyugati partnak teljesen mas a hangulata, a Midwestrol meg ne is beszeljunk...
2010. ápr. 3. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Teli van az USA ilyenekkel. Még Kanadában is ilyenek vannak, bár nem egészen egyeznek meg. De amúgy tényleg, nincs olyan állam, ahol ne lennének kertvárosok.
2010. ápr. 4. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
nem akarom a többieket ismételgetni, hiszen igazuk van abban is hogy rengeteg ilyen várost lehet mondani, de mondjuk a született feleségek természetesen Los Angelesben játszódik, az Universal City területén, a hivatalos neve Colonial Street, ehhez hasonlóakat találsz rengeteg más Los Angeles-i kerületben, ezenkívül még San Diegoban, Oceanside egyes területein, Oxnardban hatalmas ilyen területek vannak, továbbá Santa Barbara, San Franciscóról nem is beszélve, ezekben biztos vagyok, hiszen ott jártam, és ez persze csak a nyugati part egy kis része, az egész országban lehet találni a Lila akácközhöz hasonló helyeket, és persze nem csak Amerikában, hanem akár Ausztráliában is
2010. ápr. 7. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Szerintem pont ilyet keresel, amit én ajánlok: Bergenfield, New Jersey, Egyesült Államok

Szerintem a Google Earth programmal menj utcaképre(ha csodálni akarod, mert tényleg szép, én is az ilyen helyek szerelmese vagyok), mert a Google képkeresőben inkább egy Budapest külvárosához hasonló helyeket ad ki. Remélem tudtam segíteni :)

2013. jan. 3. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
Első. Nagyon drágák az ilyen házak? Nekem is ez az álmom.
2014. márc. 17. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!