Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » A vízum lottó nem ingyenes?

A vízum lottó nem ingyenes?

Figyelt kérdés

Ezt azért kérdezem, mert akármennyi oldalon jártam már, mindegyiken kérték a bankkártya számot. Itt a fórumokon is láttam már, hogy írva volt, hogy ingyenes. De ha tényleg az akkor esetleg valaki tudna egy vízumlottó link-et dobni?

Köszönöm.


2010. márc. 27. 11:20
 1/8 anonim válasza:
American Green cardra gondolsz?
2010. márc. 27. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Igen a "Win a green card to the USA" arra gondolok.
2010. márc. 27. 12:03
 3/8 anonim ***** válasza:
MINDEN HÉTEN LEGALÁBB EGY EMBER MEGKÉRDEZI EZT, ÉS MINDIG LE KELL ÍRNOM, HOGY: INGYENES!!!!!
2010. márc. 27. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Oké, de eddig nem találtam olyan oldalt, ahol ne kérték volna a bankkártya számot. De ha te tudsz egyet és nyertél vele, vagy tudsz olyat aki nyert vele ne kímélj :)))


PS: egyébként meg amit a nagykövetség honlapjáról szedtem le, linket abban is kérték. Akkor?

2010. márc. 27. 16:54
 5/8 anonim ***** válasza:

Alapesetnem ingyenes, de vannak ügynökségek, amelyek pénzért adják, igaz, ezért állítólag valami pluszt is adnak. Pár hónapja találtam egy oldalt (de már nem tudom, hogy hol), ami leírta, hogy miért jobb a fizetős, mint az ingyenes. (Igazából nem sokkal jobb, és több esélyt sem ad.)

Hivatalos oldalon nézelődj. (nagykövetség vagy USA kormányzati oldal /*.gov végződés a *.com-os kereskedelmi helyett/

2010. márc. 27. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Ezt a kérdést már feltetted párszor, és rengetegen írták, hogy ingyenes az amerikai külügyminisztérium oldalán. Ha az oldalt nem tudod megtalálni magatól, hogy akarsz boldogulni?


Itt a link:

[link]

2010. márc. 28. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Hol lehet itt jelentkezni???
2010. márc. 28. 21:16
 8/8 anonim ***** válasza:

Nézd kérdező, tényleg ne jelentkezz, ha még olvasni sem tudsz. Ezt nem szekálásból mondom, de valami borzasztó, hogy 10-en leírnak valamit, és azt sem érted, és ráadásul lusta vagy annak utána járni, hogy mikor is lehet jelentkezni (még magyarul is több weboldal foglalkozik ezzel!). A DV-2011-re már tavaly év végén lezárult a jelentkezés.


A weboldal írja, hogy: "The entry registration period for DV-2011 is now over and all submission processing at this website has stopped. "


Tehát akkor lehet ezen a linken jelentkezni, amikor megnyitják újra a jelentkezést és az már a DV-2012-re lesz. Ugyanis jelentkezni nem egész évben lehet. Majd október felé nézd meg. Akkor fogsz tudni regisztrálni.

2010. márc. 29. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!