Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » Milyen szakmával juthatok ki...

Milyen szakmával juthatok ki az USA-ba?

Figyelt kérdés
Angol felsőfokúm van, most fejeztem be a gimnáziumot! Elgondolkoztam azon hogy merre tovább, de még nem döntöttem el! Az USA-ba egy régi vágyam kijutni, s arra gondoltam, mi lenne ha magasabbra tenném a mércét és megpróbálnék letelepedni odakint. A kérdésem az lenne hogy, ti a helyemben milyen szakmai végzettséget szereznétek ahoz hogy munkavállalás által kitudjak jutni Amerikába. Most csak ez a cél van előttem és ennek érdekében bármire képes vagyok. :) köszi előre is a válaszokat, bocsi ha hiba csúszott a helyesírásba és szidó üzeneteket nem várok. :)

2015. aug. 6. 13:51
 1/7 anonim ***** válasza:
Kutató, orvos, tudós. De csakis komoly tapasztalattal. 10+év mire eljuthatsz olyan szintre hogy egyáltalán esélyed legyen. Munkával bejutni egy mezei embernek közel 0 esélye van, sajnos. Amìg nem lesz meg a bevándorlási rendszer reformja, addig csak a zöldkártya lottó, házassàg/rokon a jàrható út.
2015. aug. 6. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ, igen sajnos tudom hogy csak ezek a járható utak! Én is az orvosra gondoltam, de még meglátom hogy alakul. :)
2015. aug. 6. 16:06
 3/7 anonim ***** válasza:
Mérnökkènt, IT-s szakemberként is esélyed lehet. Nekem volt egy dèl-afrikai kollégàm, óriàsi koponya volt a sràc, őt felvette egy amerikai cég, így kijutott.
2015. aug. 6. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! Mindenképpen utánnajárok a legjobb szakmáknak! :)
2015. aug. 6. 16:47
 5/7 lencsefőzelék ***** válasza:
61%
* utánajárok
2015. aug. 7. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a hasznos üzenetet, bocsánat a hibáért, igérem több nem lesz! :DD
2015. aug. 7. 01:52
 7/7 anonim ***** válasza:
Most még nagyon egyszerű kutatóként kijutni (főleg fizika, molekuláris biológia, sejtbiológia területekről), ha megvan a doktori fokozatod, akkor viszonylag egyszerű olyan labort találni, ami felvesz posztdoktornak. Ugye, gimnáziumból elérni egy ilyen szintre kb. 10 év kemény munka, addig meg ki tudja, hogy mi lesz. Ugyan ez nem direkbe munkavállalói vízum, de ha már kint vagy sokkal egyszerűbb mozgolódni.
2015. aug. 11. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!