Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » Amerikában élő magyarok?

Amerikában élő magyarok?

Figyelt kérdés

Kor/nem?

Családi állapot?

milyen egy napot(ok)? tényleg a gyerekek 9re mennek suliba előtte fürdés, reggeli? délután is tanulnak? a vacsoránál együtt a család?

a szülök hol dolgoznak, dolgozol? (város, mit?)

milyen egy hétköznap? milyen a hétvége?

van a családban magyar hagyomány?

milyenek az ünnepek a nyarak, a szabadidő?

olyan ott az élet amilyenek látjuk a TV-ben?



#Amerika #család #vacsora #hagyomány #ünnep nyár szabadidő
2015. máj. 24. 23:08
 1/3 anonim ***** válasza:

-40/n

-Házas

-Nem tudom, nincs gyerekünk. De gondolom igen szoktak fürödni és reggelizni is. Együtt vacsorázunk.

-Anyukám nyugdíjas, Budapesten, apósom szintén csak Szegeden. Többi szülö nem él. Én szállodában dolgozom recepciósként.

-hétköznap reggel 4.20-kor kelünk. 7-3-ig dolgozunk. Hétvége szabad. Többnyire itthon vagyunk. Vasárnap templomba megyünk

-mire gondolsz magyar hagyomány alatt?

-ünnep 6 nap egy évben. Álltalában hétfö. Karácsonykor dolgozunk. Szabadság 10 nap évente. Akkor hazamegyünk Magyarországra.

- nem olyan

2015. máj. 25. 02:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Jaj. Az USÁ-ban 320 millió ember él. Döbbenetes módon a) nem egyformán élnek b) a legtöbbjük élete egyáltalán nem lenne szórakoztató TV-n. Ez meglepetés?


Én éltem Berkeley-ben, Minnetonkában (nesze neked TV, ez a suburb röviden szerepelt a Keeping up with the Kardashians-ban), Queens-ben és rohadt meglepő módon teljesen mást dolgoztam és éltem. Most Vancouverben élek, Kanadában.


Szintén megdöbbentő módon nem mindenhol kezdődik az iskola ugyanakkor. [link]


A házifeladat mennyiségéről [link] ez egy érdekes kutatás -- a kérdésed megint értelmetlen, természetesen, hiszen életkor és iskolája is válogatja de házifeladat az esetek túlnyomó többségében van.


Szabadidő az USÁ-ban iszonyú kevés, nincs törvényes előírás egyáltalán, vannak olyan cégek ahol egyáltalán nincs fizetett szabadság, a legtöbb helyen a hat nagy ünnepnapon azért elengedik a népeket.

2015. máj. 29. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szabadidovel kapcsolatban: foiskolak, egyetemek, es altalaban non-profitek tobb fizetett szabadsagok szoktak adni mint a szokasos 10 nap. En egyetemen dolgoztam, ott 5 het fizetett szabadsagom volt 1 ev utan.
2015. máj. 31. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!