Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » USÁ-ban és Kanadában mennyire...

USÁ-ban és Kanadában mennyire ismerik Grönlandot?

Figyelt kérdés
2014. szept. 19. 14:36
 1/6 anonim ***** válasza:
14%

Ha jól értem, a kérdező arra kíváncsi, azok a nemzetek, amelyek saját határaikon túl jó esetben két várost tudnak megnevezni, s amelynek gyermekei nadrágszíjon húzzák maguk után az iskolatáskát a reggeli kezdéskor képesek-e bármilyen információt visszaadni Grönlandról?

Kötve hiszem.

2014. szept. 19. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
78%

OFF: Első válaszoló felvázolta a sztereotípikus amerikait, de ez a "buta, dagadt, beképzelt" embertípus inkább a "proli" rétegben található meg. USA-ban nem hogy pl északon és délen, de egy városban a kerületek között is óriási különbségek vannak... Kanadát meg ne is hasonlítsuk az USA-hoz...


Egyébként Grönlandot ismerik amennyire kell, Európa (nem nyugati) országait sokan lehet hogy összekeverik, de mondjuk én sem tudnám megnevezni az USA összes államát egy vaktérképen...

2014. szept. 19. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
89%

Így van, miért kéne tudni európa országait?

Én se tudnám felsorolni az államokat, mert nincs rá szükségem,ahogy nekik se erre.

2014. szept. 19. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
0%

Képzeljétek, mint első válaszadüó éltem és tanítottam odakinn. A sztereotípiákat a maguk után bőrövön vonszoló iskolatáskás diákról nem az ujjamból szoptam.

Szóval miért is kérdezi ezt a kérdező???

2014. szept. 19. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom, számtalan valóságshow-t láttam, ahol a "nép" földrajzi tudása a béka segge alatt volt. Egy példa: Pawn Stars-ba besétál egy egyetemista, hogy elakar adni egy hagyatékot. Az eladókkal szóba keverednek és megkérdezik tőle, hogy mi Japán fővárosa? Erre az EGYETEMISTA, ismétlem egyetemista gondolkozva benyögi, hogy Bangkok.
2014. szept. 19. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 fGhw39-84th ***** válasza:

ATV-ben volt, akkor biztosan úgy is van! És minden bizonnyal teljesen tipikus állapotot tükröz.

BTW: [link]

2014. szept. 20. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!